Клаудиу Кешерю откри резултата в 9-ата минута. Второто попадение вкара защитникът Натанаел в 89-ата минута.

"Лудогорец" откри резултата още в 9-ата минута, когато се разписа Кешерю. До края на първото полувреме разградчани доминираха, макар темпото да не беше високо.

Марселиньо влезе през центъра на защитата, вратарят Кобря излезе да го пресрещне и намали силата на удара

Но там изскочи Кешерю, който довкара топката в мрежата.

Светослав Ковачев, който до два месеца ще навърши 20 години, имаше също добра възможност, но вратарят спаси.

След гола Вандерсон можеше да покачи на 2:0, но пропусна. В 41-ата минута се отвори възможност и за Марселиньо, чийто удар се отби в горната греда.

В 59-ата минута Доминик Янков, който влезе като смяна, можеше да се разпише след пас на Лукоки, но вратарят на Ботошани спаси.

Джонатан Родригес пропусна пък една от чистите ситуации за румънците, които бяха най-вече през второто полувреме.

Густаво Кампаняро пропусна една от най-добрите възможности за втората част за своите, а и Мисиджан пропиля друга опция за гол.

За да дойде последната минута, когато Натанаел вкара красиво от границата на наказателното поле.

Състав на "Лудогорец": Ренан дос Сантос, Сисиньо, Рафаел Форстър, Игор Пластун, Александър Василев, Светослав Дяков, Абел Анисе, Марселиньо, Клаудиу Кешерю, Светослав Ковачев, Вандерсон

(второ полувреме: Хорхе Броун, Георги Терзиев, Козмин Моци, Джоди Лукоки, Лукаш Саша, Густаво Кампаняро, Яцек Горалски, Жоао Пауло, Доминик Янков, Върджил Мисиджан, Натанаел)

жълти картони: Козмин Моци, Лукас Саша, Яцек Горалски, Георги Терзиев