1
Виктория Томова загуби с 3:6, 4:6 от Деяна Раданович за час и 14 минути. Така България вече губи от Сърбия с 0:2 на "Фед къп".

Срещата започна лошо за Томова, която допусна изоставане от 1:5. Вики върна един пробив, но загуби сета с 3:6 за 29 минути. Във втората част Томова поведе с 3:1, но загуби следващите четири гейма за 3:5. Българката върна един гейм за 4:5. При този резултат Виктория имаше две възможности да върне пробива, но не успя да направи обрат. Томова сервира изключително слабо и допусна 5 пробива от 9 сервис гейма.

Преди този мач Изабелла Шиникова отстъпи на Олга Данилович с 3:6 ,7:6(3), 6:7(8) за 2 часа и 3 минути.

Така преди срещата на двойки Сърбия води на България с 2:0 победи.

Надпреварата от група I на зона Европа/Африка започна днес и ще завърши на 10 февруари в естонската столица Талин. Нашите момичета са в група “А” заедно с отборите на Сърбия и Грузия. Утре България ще играе срещу Грузия. Само първият в групата ще продължи към полуфиналната фаза в състезанието. Там победителят от група „А“ ще играе срещу победителя от група „D“, където са отборите на Полша, Турция, Австрия и Латвия. Победителите от полуфиналите ще играят за класиране в по-горната група на "Фед къп", а последните два отбора изпадат от група I на зона Европа/Африка.

България е представена от Виктория Томова, Изабелла Шиникова, Джулия Терзийска и Петя Аршинкова с капитан Дора Рангелова.
 Сподели

ЛАЙФ Как да изглеждаме перфектно по бански на снимки
Искаш да се снимаш по бански или бельо, но се чувстваш дискомфортно? Ето няколко съвета, които гарантират, че ще изглеждаш перфектно на снимките.
И Хайди Клум (44) се появи гола в Инстаграм Модели за силни и романтични жени от ”Фенди”