1
Виктор Троицки се класира за четвъртфиналите на Sofia Open след победа с 2:1 сета (7:6(4), 1:6, 7:6(5).

Драмата беше пълна и във втори пореден мач на централния корт всичко трябваше да се реши с решителен тайбрек. Този път обаче атмосферата бе различна, тъй като на корта бе един от любимците на родната публика.

Троицки бе подкрепян бурно през целия мач и най-вече в решителния сет, когато бе най-напечено. Качеството на двубоя бе много високо, а като интрига и зрелище може да се каже, че бе №1 на турнира до момента.

В първия сет пробиви нямаше, въпреки че възможности и за двамата не липсваха. Троицки взе тайбрека след минипробив при 4:3 точки. Във втората част на корта имаше един тенисист и неговото име бе Денис Истомин. Узбекът загуби първия гейм и след това му даде само девет точки в следващите шест.

В решителният сет си размениха по един ранен пробив, а след това до тайбрека бяха безгришни на сервис. В него обаче Трицки яхна вълната и със страхотна защита поведе с 6:2. Допусна три поредни точки, но триумфира при сервис на Истомин.

Така в следващия кръг ще срещне победителя от срещата между Стан Вавринка и Мартин Клижан.  Сподели

ЛАЙФ Как да изглеждаме перфектно по бански на снимки
Искаш да се снимаш по бански или бельо, но се чувстваш дискомфортно? Ето няколко съвета, които гарантират, че ще изглеждаш перфектно на снимките.
И Хайди Клум (44) се появи гола в Инстаграм Модели за силни и романтични жени от ”Фенди”