1
Маркос Багдатис загуби четвъртфиналния си двубой на Sofia Open срещу Джозеф Ковалик с 0:2 (6:7, 4:6).

Публиката бе на страната на кипъреца и бурно го подкрепяше през целия двубой, както се случваше и в предишните му два мача на турнира.

Словашкият му съперник, който е №187 в света показа по-добра игра и заслужено спечели.

Двубоят бе много напрегнат и доста от геймовете се протакаха дълго и се решаваха след продължителни битки.

Съперниците се поизнервиха във втория сет заради множеството си грешки, но Ковалик показа по-голяма физическа и психическа устойчивост.

В полуфиналите, словака ще срещне румънеца Мариуш Копил, който по-рано днес отстрани третия поставен Жил Мюлер (Люксембург) с 2:0 сета (6:4, 6:4).
 Сподели

ЛАЙФ Как да изглеждаме перфектно по бански на снимки
Искаш да се снимаш по бански или бельо, но се чувстваш дискомфортно? Ето няколко съвета, които гарантират, че ще изглеждаш перфектно на снимките.
И Хайди Клум (44) се появи гола в Инстаграм Модели за силни и романтични жени от ”Фенди”