Тимът на зидан демонстрира добра форма преди осминафиналите от Шампионската лига срещу ПСЖ.

Европейските клубни първенци са трети в Ла Лига с две точки пред "Валенсия", който обаче е домакин на "Леванте" в последния мач от неделната програма на Ла Лига.

Зинедин Зидан остави Каземиро и Гарет Бейл извън състава, а резервата на уелсеца Лукас Васкес се възползва напълно от това, засичайки центриране на Кристиано Роналдо след едва 49 секунди игра.

Карим Бензема удари греда и пропусна шанс да вкара първия си гол от ноември насам, но неговите съотборници не срещнаха подобни затруднения.

Чудесен пас на Асенсио в 27-та минута изведе Марсело на удобна позиция и той центрира към Роналдо, който вкара от близко разстояние.

Тони Кроос пък отбеляза третия гол с шут извън наказателното поле в 34-та минута, а три по-късно Роналдо се разписа след центриране от ъглов удар на Лука Модрич за 4:0.

Роналдо довърши своя хеттрик в 80-та минута, а "Реал" (Сосиедад) вкара своите голове около попадението на португалеца. В 74-та минута беше точен Баутиста, а Иярименди се разписа в 83-та.