• bTV

    Вторник, 16 Януари

  • 00.00 - "Извън играта"- сериал, с.6, еп. 5
  • 01.00 - "Изкушение" /п./- сериал
  • 02.00 - bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02.30 - "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04.30 - "Седем часа разлика"- сериал, с.2, еп.30
  • 05.30 - "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06.00 - "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06.30 - "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09.30 - "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12.00 - bTV Новините - обедна емисия
  • 12.30 - "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13.30 - Премиера: "Любoв под наем" - сериал, с. 1, еп. 41
  • 15.00 - "Изкушение" - сериал, с.1, еп.23
  • 16.00 - Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 9
  • 17.00 - bTV Новините
  • 17.30 - "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18.00 - Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 2
  • 19.00 - bTV Новините - централна емисия
  • 20.00 - Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 33
  • 21.30 - "Екатерина" - сериал, с.2, еп.11
  • 22.30 - "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23.30 - bTV Новините - късна емисия
  • bTV

    Сряда, 17 Януари

  • 00.00 - "Извън играта"- сериал, с.6, еп. 6
  • 01.00 - "Изкушение" /п./- сериал
  • 02.00 - bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02.30 - "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04.30 - "Седем часа разлика"- сериал, с.2, еп.31
  • 05.30 - "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06.00 - "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06.30 - "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09.30 - "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12.00 - bTV Новините - обедна емисия
  • 12.30 - "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13.30 - Премиера: "Любoв под наем" - сериал, с. 1, еп. 42
  • 15.00 - "Изкушение" - сериал, с.1, еп.24
  • 16.00 - Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 10
  • 17.00 - bTV Новините
  • 17.30 - "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18.00 - Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 3
  • 19.00 - bTV Новините - централна емисия
  • 20.00 - Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 34
  • 21.30 - "Екатерина" - сериал, с.2, еп.12
  • 22.30 - "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23.30 - bTV Новините - късна емисия
  • bTV

    Събота, 20 Януари

  • 00.00 - "Извън играта"- сериал, с.6, еп.9
  • 01.00 - "Изкушение" /п./- сериал
  • 02.00 - bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02.30 - "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04.30 - "Седем часа разлика"- сериал, с.2, еп.34
  • 05.30 - "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06.00 - "Робо и Страшко" - анимация
  • 07.00 - "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 3
  • 07.30 - "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.17
  • 08.00 - "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11.00 - "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12.00 - bTV Новините - обедна емисия
  • 12.30 - "Домашен арест" - сериал, с.4, еп.10
  • 13.00 - "Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол" - комедия (Русия, 2015), режисьор -  Максим Свешников, актьори - Ян Цапник, Андрей Мерзликин, Лера Стреляева, Галина Коньшина и др.
  • 15.00 - "Приятели" - сериал, с.3, еп.9,10
  • 16.00 - "Мармалад" - токшоу
  • 18.00 - "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19.00 - bTV Новините - централна емисия
  • 19.30 - bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20.00 - „Пингвините на Мистър Попър” - комедия (САЩ, 2011), режисьор - Марк Уотърс, актьори - Олга Мередиц, Джим Кери, Карла Гуджино, Анджела Лансбъри и др.
  • 22.00 - "X-мeн: Последният сблъсък" - трилър, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Патрик Стюарт,  Ребека Ромийн,  Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Елън Пейдж, Бен Фостър, Вини Джoунс, Ке
  • bTV

    Неделя, 21 Януари

  • 00.00 - „Дневниците на вампира“ - сериал, с.5, еп.18
  • 01.00 - „Деца на килограм” /п./
  • 02.30 - „Двама мъже и половина“ /п./ – сериал
  • 03.30 - "Търси се…" /п./
  • 04.30 - "Cool…T" /п./
  • 05.00 - "Кое е това момиче"/п./ - сериал
  • 05.30 - "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06.00 - "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06.30 - "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09.30 - "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12.00 - bTV Новините - обедна емисия
  • 12.30 - "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13.30 - Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 45
  • 15.00 - "Изкушение" - сериал, с.1, еп.27
  • 16.00 - Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 13
  • 17.00 - bTV Новините
  • 17.30 - "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17.50 - Спорт тото
  • 18.00 - Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 6
  • 19.00 - bTV Новините - централна емисия
  • 20.00 - Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 37
  • 21.30 - Премиера: "Мата Хари" - сериал, с.1, еп.3
  • 22.30 - "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23.30 - bTV Новините - късна емисия