• bTV

    Четвъртък, 22 Февруари

  • 00.00 - "Мутра по заместване"- сериал, с.1, еп. 10,11
  • 01.00 - "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02.00 - bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02.30 - "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04.30 - "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.4
  • 05.30 - "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06.00 - "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06.30 - "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09.30 - "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12.00 - bTV Новините - обедна емисия
  • 12.30 - "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13.30 - Премиера: "Любoв под наем" - сериал, с. 1, еп. 68
  • 15.00 - Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.21
  • 16.00 - Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 36
  • 17.00 - bTV Новините
  • 17.30 - "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17.50 - Спорт тото
  • 18.00 - Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 29
  • 19.00 - bTV Новините - централна емисия
  • 20.00 - Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 60
  • 21.30 - "Всичко може да се случи" - сериал, с.1, еп.14
  • 22.30 - "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23.30 - bTV Новините - късна емисия
  • bTV

    Петък, 23 Февруари

  • 00.00 - "Мутра по заместване"- сериал, с.1, еп. 12,13
  • 01.00 - "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02.00 - bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02.30 - "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04.30 - "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.5
  • 05.30 - "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06.00 - "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06.30 - "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09.30 - "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12.00 - bTV Новините - обедна емисия
  • 12.30 - "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13.30 - Премиера: "Любoв под наем" - сериал, с. 1, еп. 69
  • 15.00 - Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.22
  • 16.00 - Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 37
  • 17.00 - bTV Новините
  • 17.30 - "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17.50 - Спорт тото
  • 18.00 - Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 30
  • 19.00 - bTV Новините - централна емисия
  • 20.00 - Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 61
  • 21.30 - "Всичко може да се случи" - сериал, с.1, еп.15
  • 22.30 - "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23.30 - bTV Новините - късна емисия
  • bTV

    Събота, 24 Февруари

  • 00.00 - "Мутра по заместване"- сериал, с.1, еп. 14,15
  • 01.00 - "Шест сестри" /п./- сериал
  • 02.00 - bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02.30 - "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04.30 - "Стъклен дом"- сериал, с.1, еп.6
  • 05.30 - "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06.00 - "Робо и Страшко" - анимация
  • 07.00 - "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 8
  • 07.30 - "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.22
  • 08.00 - "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11.00 - "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12.00 - bTV Новините - обедна емисия
  • 12.30 - "НепознатиТЕ" - документална поредица
  • 13.00 - "Кенгуруто Джак" - екшън (САЩ, 2003), режисьор - Дейвид Макнали, актьори - Джери ОКонъл, Антъни Андърсън, Кристофър Уокън, Естела Уорън, Даян Канън, Майкъл Шанън и др.
  • 15.00 - „Истински истории“
  • 16.00 - "Мармалад" - токшоу
  • 18.00 - "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19.00 - bTV Новините - централна емисия
  • 19.30 - bTV Репортерите
  • 20.00 - "Най-екзотичният хотел Мариголд" - комедия, драма (САЩ, Великобритания, 2012), режисьор - Джон Мадън, актьори - Бил Най, Роналд Пикъп, Силия Имри, Пенелъпи Уилтън, Дев Пател, Том Уилкинсън, Маги Смит, Джуди Денч и др.
  • 22.30 - "Косвени жертви" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор - Андрю Дейвис, актьори - Арнолд Шварценегер, Франческа Нери, Илайъс Котеас, Клиф Къртис и др.
  • bTV

    Неделя, 25 Февруари

  • 00.20 - "Космос" - научнопопулярна поредица
  • 01.10 - "Тайната на скрития град" /п./
  • 02.40 - "Приятели" /п./ - сериал
  • 03.40 - "Двама мъже и половина" /п./ - сериал
  • 04.40 - "Търси се…" /п./
  • 05.10 - bTV Репортерите /п./
  • 05.30 - "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06.00 - "Аватар - легендата за Анк" - анимация
  • 06.30 - "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09.30 - "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12.00 - bTV Новините - обедна емисия
  • 12.30 - "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13.30 - Премиера: "Любoв под наем" - сериал, с. 1, еп. 70
  • 15.00 - Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.23
  • 16.00 - Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 38
  • 17.00 - bTV Новините
  • 17.30 - "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17.50 - Спорт тото
  • 18.00 - Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 31
  • 19.00 - bTV Новините - централна емисия
  • 20.00 - Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп. 62
  • 21.00 - MasterChef България - кулинарно шоу, начало на сезон 4
  • 22.30 - "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу
  • 23.30 - bTV Новините - късна емисия