• Eurosport 1

    Сряда, 16 Август

  • 00.30 - Новини
  • 00.35 - Лека атлетика: "Болт: Историята"
  • 01.35 - Колоездене, "Бинкбанк тур": Есен - Хераардсберхен (седми етап)
  • 02.30 - Лека атлетика: Световно първенство - Обзор
  • 04.00 - Колоездене, "Джиро д`Италия": Обзор
  • 05.00 - Колоездене, "Бинкбанк тур": Есен - Хераардсберхен (седми етап)
  • 06.30 - Куриози
  • 07.00 - Футбол, МЛС: Торонто - Портланд
  • 08.30 - Колоездене, "Джиро д`Италия": Обзор
  • 09.30 - Снукър: "Чайна чемпиъншип", пряко
  • 12.30 - Колоездене, "Вуелта"`2016: Обзор
  • 13.30 - Куриози
  • 14.30 - Снукър: "Чайна чемпиъншип", пряко
  • 17.30 - Лека атлетика: Световно първенство - Обзор
  • 19.00 - Лека атлетика: "Болт: Историята"
  • 20.00 - Куриози
  • 20.15 - Колоездене, "Вуелта"`2016: Обзор
  • 21.15 - Новини
  • 21.20 - Лека атлетика: Световно първенство - Обзор
  • 22.50 - Куриози
  • 23.00 - Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • Eurosport 1

    Четвъртък, 17 Август

  • 00.30 - Новини
  • 00.35 - Футбол, МЛС: Сиатъл - Канзас Сити
  • 01.30 - Футбол, МЛС: Торонто - Портланд
  • 02.30 - Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 04.00 - Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор
  • 05.00 - Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 07.00 - Колоездене, "Джиро д`Италия": Обзор
  • 08.00 - Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор
  • 09.00 - Снукър: "Чайна чемпиъншип", пряко
  • 12.00 - "ФИФА футбол магазин"
  • 12.30 - Колоездене, "Джиро д`Италия": Обзор
  • 13.30 - Колоездене, "Тур дьо Франс": Обзор
  • 14.30 - Футбол, МЛС: Сиатъл - Канзас Сити
  • 15.45 - Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 16.15 - "ФИФА футбол магазин"
  • 16.45 - Футбол, Европейско първенство за девойки до 19 г.: Полуфинал, пряко
  • 19.00 - Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 20.40 - Новини
  • 20.45 - Футбол, Европейско първенство за девойки до 19 г.: Полуфинал, пряко
  • 23.00 - Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • Eurosport 1

    Събота, 19 Август

  • 00.25 - Новини
  • 00.30 - Футбол, Европейско първенство за девойки до 19 г.: Полуфинал
  • 01.30 - Колоездене, Обиколка на Авенир: Лудеак - Лудеак (първи етап)
  • 02.30 - Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 04.00 - Колоездене, Обиколка на Авенир: Лудеак - Лудеак (първи етап)
  • 05.00 - Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 07.00 - Колоездене, "Вуелта"`2016: Обзор
  • 08.00 - Колоездене, Обиколка на Авенир: Лудеак - Лудеак (първи етап)
  • 09.00 - Снукър: "Чайна чемпиъншип", пряко
  • 12.00 - Колоездене, Обиколка на Авенир: Лудеак - Лудеак (първи етап)
  • 13.30 - Супербайк: Гран При на Германия (квалификация)
  • 14.00 - Супербайк: Гран При на Германия, пряко
  • 15.00 - Колоездене, Обиколка на Авенир: Инзинзак - Бинян (втори етап), пряко
  • 17.15 - Колоездене, "Вуелта"`2016: Обзор
  • 18.15 - Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап), пряко
  • 20.25 - Новини
  • 20.30 - Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 22.45 - Колоездене, "Вуелта": Ним - Ним (първи етап)
  • Eurosport 1

    Неделя, 20 Август

  • 01.25 - Новини
  • 01.30 - Универсиада 2017: Фехтовка
  • 02.30 - Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 03.10 - Новини
  • 03.15 - Колоездене, "Вуелта": Ним - Нарбон (втори етап)
  • 04.00 - Колоездене, "Вуелта": Ним - Нарбон (втори етап)
  • 05.30 - Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 06.45 - Колоездене, "Вуелта": Ним - Нарбон (втори етап)
  • 08.15 - Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 09.00 - Снукър: "Чайна чемпиъншип", пряко
  • 12.30 - Супербайк: Гран При на Германия
  • 13.15 - Стрелба с лък: Световна купа Берлин
  • 13.45 - Колоездене, "Вуелта": Прад - Андора (трети етап), пряко
  • 19.00 - Снукър: "Чайна чемпиъншип"
  • 20.55 - Новини
  • 21.00 - Универсиада 2017: Плуване
  • 21.45 - Колоездене, "Вуелта": Прад - Андора (трети етап)
  • 22.45 - Куриози
  • 23.00 - Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 23.30 - Супербайк: Гран При на Германия