• БНТ1

    Петък, 22 Септември

  • 00.20 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 00.30 - Денят започва с Култура /п/
  • 02.15 - Едно голямо семейство 2 тв филм /13 епизод/п/
  • 03.10 - Братовчеди тв филм /4 епизод/п/
  • 04.10 - Изкуството на 21 век
  • 04.40 - Дойче веле: Шифт /п/
  • 04.55 - Още от деня /п/
  • 05.40 - Ламята - тв филм /България, 1974г./, режисьор Тодор Динов, в ролите: Никола Тодев, Георги Парцалев, Петър Слабаков, Васил Михайлов и др.
  • 06.55 - Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
  • 09.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 09.15 - Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 10.25 - Церемония по издигане на Националния трибагреник по случай Деня на Независимостта пряко предаване от Велико Търново
  • 11.00 - Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 12.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 12.30 - Вечните народни песни на България
  • 14.00 - Известният непознат - документален филм /България, 2015г./, режисьор Светослав Овчаров
  • 15.10 - Международен конкурс за поп и рок музика София 2017 - конкурс за нова българска песен
  • 16.45 - Бартер - драма /България, 2015г./, режисьор Атанас Киряков, в ролите: Филип Аврамов, Татяна Лолова, Михаил Мутафов, Койна Русева, Калин Вельов и др.
  • 18.30 - Денят на Независимостта - документален филм /България, 2008г./, режисьор Христо Живков
  • 19.25 - Тържествена заря-проверка по случай 109 години от провъзгласяването на Независимостта на България - пряко предаване от Велико Търново
  • 20.10 - По света и у нас Информационна емисия
  • 20.45 - Спортни новини
  • 21.00 - Съдилището - драма /България, Германия, Македония, Хърватска, 2013г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Асен Блатечки, Мики Манойлович, Ованес Торосян, Ина Николова, Васил Василев-Зуека, Параскева Джукелова, Христо Мутафчиев и др.
  • 22.55 - Човекът-радио: Тома Спространов
  • БНТ1

    Събота, 23 Септември

  • 00.35 - Денят започва с Култура /п/
  • 02.45 - Загадки при разпродажби - сериал, 1 еп. /п. от 20.09./
  • 04.15 - Открито с Валя Ахчиева /п/
  • 04.45 - История.bg: 1100 години от битката при Ахелой /п. от 19.09./
  • 05.45 - Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 06.45 - Телепазарен прозорец
  • 07.00 - Милион и две усмивки Детско предаване
  • 08.00 - По света и у нас Информционна емисия
  • 09.00 - Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
  • 10.00 - Библиотеката - предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев, старт на сезон 3
  • 11.00 - Отблизо с Мира Добрева - развлекателно предаване, старт на сезон 7
  • 12.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 12.35 - Бразди - предаване за земеделие, старт на сезон 55
  • 13.05 - Иде нашенската музика - Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
  • 14.10 - Малки истории - предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви, старт на сезон 8
  • 15.15 - Игрек 17 - криминален /България, 1973г./, режисьор Вили Цанков, в ролите: Иван Кондов, Йозеф Блаха, Доротея Тончева, Анани Явашев, Явор Милушев, Георги Георгиев-Гец, Георги Калоянчев и др.
  • 17.00 - Вяра и общество с Горан Благоев - предаване за религия и култура, старт на сезон 13
  • 18.00 - Животът е вкусен - кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
  • 19.00 - Умно село Пан Богдан разсъждава за битието /Богдан Глишев/
  • 19.50 - Лека нощ, деца! Случки с бърколини
  • 20.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 20.30 - Спортни новини
  • 20.45 - Шоуто на Канала - развлекателно предаване, старт на сезон 11
  • 21.45 - Мошениците от Сейнт Мортимър - комедия /САЩ, 1999г./, режисьор Арни Глимчър, в ролите: Боб Хоскинс, Антонио Бандерас, Елън Баркин, Уес Бентли и др.
  • 23.25 - По света и у нас Информационна емисия
  • 23.40 - Фестивалът в Гластънбъри
  • БНТ1

    Неделя, 24 Септември

  • 01.15 - "Нефтената планета: Как нефтът предопредели бъдещето ни?" - документален филм /1 епизод/п/
  • 02.05 - Непозната земя /п/
  • 02.35 - Япония днес /п/
  • 03.00 - Зелената линейка /п/
  • 03.50 - Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 04.50 - Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05.50 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06.00 - Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
  • 09.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 09.15 - Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11.00 - Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11.40 - Телепазарен прозорец
  • 12.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 12.30 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12.45 - Телепазарен прозорец
  • 13.00 - Космически кораб "Догстар"2 анимационен филм /14 епизод/
  • 13.25 - Сагуа - сиамската котка анимационен филм /50 епизод/
  • 13.45 - Шоуто на Канала /п/
  • 14.45 - Телепазарен прозорец
  • 15.00 - Братовчеди тв филм /5 епизод/
  • 16.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 16.10 - Новини на турски език
  • 16.25 - Телепазарен прозорец
  • 16.40 - Малки истории Документален слот
  • 16.50 - Едно голямо семейство 2 тв филм /14 епизод/
  • 17.45 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17.55 - Зелена светлина
  • 18.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 18.40 - Още от деня Коментарно предаване
  • 19.45 - Лека нощ, деца! Сара и патето
  • 20.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 20.45 - Спортни новини
  • 21.00 - История.bg 70 години от смъртта на Никола Петков
  • 22.00 - Мускетарите 3 тв филм /3 епизод/
  • 23.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 23.25 - Зелена светлина
  • 23.30 - Момчетата от "Медисън авеню" 6 тв филм /5 епизод/