• БНТ1

    Събота, 19 Август

  • 00.50 - Последният велосипедист" /1 част/ п/
  • 02.15 - Полицаят в Ню Йорк /п/
  • 04.10 - Зелената линейка /п/
  • 05.00 - История.bg: Убийства, заговори, царе/п/
  • 05.30 - Митове и легенди документален филм /12 епизод/п/
  • 06.00 - През коридорите на времето документален филм /7 епизод/п/
  • 06.45 - Телепазарен прозорец
  • 07.00 - Милион и две усмивки /п/
  • 08.00 - По света и у нас информационна емисия
  • 08.30 - Митове и легенди - документален филм /3 епизод/
  • 09.00 - Космически кораб "Догстар" анимационен филм /20 епизод/
  • 09.30 - "Сагуа - сиамската котка" - анимационен филм /25 и 26 епизод/
  • 10.00 - Мъже без мустаци детски тв филм /5 серия/
  • 11.00 - Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 12.00 - По света и у нас информационна емисия
  • 12.30 - Бразди /най-доброто/
  • 13.00 - Иде нашенската музика /п/
  • 14.05 - Навътре в камъка - документален филм /България, 2014г./, режисьор Валентина Фиданова-Коларова
  • 15.05 - Драконите на Кaмелот - фентъзи, САЩ, 2014г., режисьор Марк Лестър, в ролите: Марк Грифин, Джеймс Нити, Алекзандра Евънс и др.
  • 16.35 - Семеен бизнес тв филм
  • 17.00 - Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ Предаване за религия и култура
  • 18.00 - Животът е вкусен /п/
  • 19.00 - Срещи с извънземни - документален филм /3 епизод/
  • 19.45 - Лека нощ, деца! Сара и патето
  • 20.00 - По света и у нас информационна емисия
  • 20.45 - Спортни новини
  • 21.00 - Луда надпревара - комедия, САЩ, Канада 2001г., режисьор Джери Зукър, в ролите: Роуън Аткинсън, Упи Голдбърг, Куба Гудинг мл., Ланей Чапман и др.
  • 23.00 - По света и у нас информационна емисия
  • 23.15 - Малки драми - драма, САЩ, 2014г., режисьор Сара Коланджело, в ролите: Елизабет Банкс, Бойд Холбук, Клоуи Севъни и др.
  • БНТ1

    Неделя, 20 Август

  • 01.00 - Последният велосипедист - (2 част) тв филм, историческа драма, Чехия, 2014 г. /п/
  • 02.20 - Прокуден 2-сериен игрален филм /1 част/п/
  • 04.00 - Семеен бизнес тв филм /12 епизод/п/
  • 04.25 - Дойче Веле: Шифт /п/
  • 04.40 - Срещи с извънземни документален филм /3 епизод/п/
  • 05.25 - Бразди /най-доброто/ /п/
  • 06.00 - Иде нашенската музика /п/
  • 06.55 - Телепазарен прозорец
  • 07.10 - Зелената линейка /п/
  • 08.00 - По света и у нас информационна емисия
  • 08.30 - Митове и легенди - документален филм /4 епизод/
  • 09.00 - Космически кораб "Догстар" анимационен филм /21 епизод/
  • 09.30 - "Сагуа - сиамската котка" - анимационен филм /27 и 28 епизод/
  • 10.00 - Мъже без мустаци - детски тв филм /6 серия/
  • 11.00 - Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 12.00 - По света и у нас информационна емисия
  • 12.30 - България от край до край /4 епизод/
  • 13.00 - Музикална сцена БНТ1: "Парсифал" - опера от Рихард Вагнер, постановка на Софийската опера и балет /2 част/
  • 15.30 - Принцесата и понито - детски игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Рейчъл Голденбърг, в ролите: Фиона Пери, Бил Обърст мл., Боби Джо Лейтън и др.
  • 17.00 - Непозната земя /п/
  • 17.30 - Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 18.30 - Спорт ТОТО
  • 19.05 - Срещи с извънземни - документален филм /4 епизод/
  • 19.50 - Лека нощ, деца! Случки с бърколини
  • 20.00 - По света и у нас информационна емисия
  • 20.45 - Спортни новини
  • 21.00 - Твърда игра - спортна драма, САЩ, Германия 2001г., режисьор Брайън Робинс, в ролите: Киану Рийвс, Даян Лейн, Джон Хоукс и др.
  • 22.45 - По света и у нас информационна емисия
  • 23.00 - Нощни птици /п/