• БНТ1

    Петък, 23 Юни

  • 00.20 - Футбол - Купа на Конфедерациите: Камерун - Австралия /запис/
  • 02.05 - Спасителен отряд, Калифорния тв филм /12 епизод/п/
  • 02.50 - Едно голямо семейство 2 тв филм /7 епизод/п/
  • 03.55 - Глухаря тв филм /38 епизод/п/(12)
  • 04.45 - Дързост и красота тв филм /3963 епизод/п/
  • 05.10 - Още от деня коментарно предаване/п/
  • 06.00 - Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 09.15 - Денят започва с Култура Информационен културен слот с водещи Анна Ангелова и доц.Георги Лозанов
  • 10.30 - Здравето отблизо/най-доброто/ Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11.00 - Дързост и красота тв филм /3964 и 3965 епизод/
  • 12.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 12.30 - Цезар трябва да умре - драма, Италия, 2012г., режисьори: Паоло и Виторио Тавиани, в ролите: Антонио Фраска, Хуан Дарио Бонети, Винченцо Гало и др.
  • 13.50 - Телепазарен прозорец
  • 14.05 - Днес и утре
  • 14.30 - Туристически маршрути /п/
  • 15.00 - Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 16.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 16.10 - Новини на турски език
  • 16.20 - Специализирано предаване за хора с увреден слух
  • 16.35 - Дивия Франк в Африка документална поредица /5 епизод/
  • 17.25 - Светът е 7 обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър
  • 17.55 - Зелена светлина
  • 18.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 18.40 - Още от деня коментарно предаване
  • 19.45 - Лека нощ, деца! Хотел "Музика"
  • 20.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 20.45 - Спортни новини
  • 21.00 - Панорама с Бойко Василев Обзорно политическо предаване
  • 22.05 - Виж БиБиСи: "Запознайте се със семейство Тръмп" документален филм /Великобритания, 2016г./
  • 23.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 23.25 - Зелена светлина
  • 23.30 - Концерт на Томи Смит /саксофон/ и Биг бенда на БНР - YES and NO Фестивал "JAZZIT"
  • БНТ1

    Събота, 24 Юни

  • 00.30 - Денят започва с Култура /п/
  • 01.45 - Шерлок 4 сериен тв филм /4, последен епизод/п/(12)
  • 03.15 - Виж БиБиСи: "Запознайте се със семейство Тръмп" документален филм /п/
  • 04.05 - Дивия Франк в Африка документална поредица /5 епизод/п/
  • 04.50 - Дързост и красота тв филм /3964 и 3965 епизод/п/
  • 05.35 - Панорама с Бойко Василев /п/
  • 06.45 - Телепазарен прозорец
  • 07.00 - Милион и две усмивки Детско предаване
  • 08.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 09.00 - Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
  • 10.00 - Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
  • 11.00 - Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 12.30 - Днес на Купата на Конфедерациите
  • 13.00 - Бразди Предаване за земеделие
  • 13.30 - Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел спасов и Милен Иванов
  • 14.30 - Малки истории Предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
  • 15.30 - Спящата красавица - детски игрален филм /Чехия, 2006г./, режисьор Зденек Зеленка, в ролите: Марика Шопоска, Даниел Волни, Хана Вагнерова и др.
  • 16.30 - Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
  • 17.30 - Студио Футбол Коментарно спортно предаване
  • 17.50 - Футбол: Купа на Конфедерациите: Мексико - Русия пряко предаване от Казан
  • 19.50 - Студио Футбол Коментарно спортно предаване
  • 20.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 20.30 - Спортни новини
  • 20.45 - Шоуто на Канала развлекателно предаване
  • 21.45 - Посещението на един инспектор - криминален, драма, Великобритания, 2015г., режисьор Ейслинг Уолш, в ролите: Дейвид Тюлис, Миранда Ричардсън, Кен Стот, Софи Ръндъл и др.
  • 23.15 - По света и у нас Информационна емисия
  • 23.30 - Голямото рок междучасие /1 брой/п/
  • БНТ1

    Неделя, 25 Юни

  • 01.35 - Градчето "Сидер Коув" тв филм /20 епизод/п/
  • 02.20 - Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 03.35 - Дойче Веле: Шифт /п/
  • 03.50 - Плюс това /п/
  • 04.50 - Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05.50 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 06.00 - Денят започва Сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 09.15 - Денят започва с Култура Информационен културен слот с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 10.30 - Здравето отблизо /най-доброто/ Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11.20 - Дързост и красота тв филм /3966 епизод/
  • 11.40 - Телепазарен прозорец
  • 12.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 12.30 - Телепазарен прозорец
  • 12.50 - Инуяша анимационен филм /7 епизод/
  • 13.15 - Пиксел Пинки 2 анимационен филм /9 епизод/
  • 13.40 - Шоуто на Канала /п/
  • 14.40 - Телепазарен прозорец
  • 14.55 - Едно голямо семейство 2 тв филм /8 епизод/
  • 16.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 16.10 - Новини на турски език
  • 16.25 - Телепазарен прозорец
  • 16.40 - Малки компании със световно значение
  • 16.55 - Спасителен отряд, Калифорния тв филм /13 епизод/
  • 17.45 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17.55 - Зелена светлина
  • 18.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 18.40 - Още от деня Коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева
  • 19.45 - Лека нощ, деца! Хотел "Музика"
  • 20.00 - По света и у нас Информационна емисия
  • 20.45 - Спортни новини
  • 21.00 - Градчето "Сидер Коув" тв филм /21 епизод/
  • 21.50 - Годишни награди на Българската филмова академия 2016
  • 23.20 - По света и у нас Информационна емисия
  • 23.30 - Глухаря тв филм /39 епизод/(12)