• БНТ Свят

    Понеделник, 11 Декември

  • 00.05 - Часът на студентите: Ателие
  • 00.35 - Спортна треска
  • 01.05 - Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 02.05 - Потребителската кошница /п/
  • 02.35 - Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
  • 03.40 - Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 04.40 - Мотоспорт екстра /п/
  • 05.10 - Зелената линейка
  • 06.00 - Денят започва сутрешен блок
  • 09.00 - По света и у нас
  • 09.15 - Денят започва с Култура
  • 11.00 - Здравето отблизо
  • 11.40 - Потребителската кошница
  • 11.45 - Спи спокойно, Франк тв новела на Евровизия /п/
  • 12.00 - По света и у нас
  • 12.30 - Часът на студентите: Ателие /п/
  • 13.00 - Рецепта за култура /п/
  • 14.00 - Денят започва с Култура /п/
  • 15.45 - Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 16.00 - България днес информационен блок
  • 17.30 - Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
  • 18.00 - По света и у нас
  • 18.40 - Още от деня коментарно предаване
  • 19.45 - Европейски маршрути
  • 20.00 - По света и у нас
  • 20.45 - Спортни новини
  • 21.00 - Нощни птици
  • 22.00 - Светът е 7 /п/
  • 22.30 - Потребителската кошница /п/
  • 23.00 - По света и у нас
  • 23.25 - Зелена светлина
  • 23.30 - Извън играта /п/
  • БНТ Свят

    Вторник, 12 Декември

  • 00.05 - Часът на зрителите /п/
  • 00.35 - Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01.45 - Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
  • 02.15 - България днес информационен блок /п/
  • 03.45 - Зима на Витоша научнопопулярен филм
  • 04.00 - Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05.05 - Здравето отблизо /п/
  • 05.45 - Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 06.00 - Денят започва сутрешен блок
  • 09.00 - По света и у нас
  • 09.15 - Денят започва с Култура
  • 11.00 - Здравето отблизо
  • 11.40 - Потребителската кошница
  • 11.50 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 12.00 - По света и у нас
  • 12.30 - Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 13.30 - Непозната земя
  • 14.00 - Денят започва с Култура /п/
  • 15.45 - Малки истории
  • 16.00 - България днес информационен блок
  • 17.30 - Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18.00 - Баскетбол /мъже/: Рилски Спортист - Блокотехна среща от Балканската баскетболна лига - пряко предаване
  • 20.00 - По света и у нас
  • 20.45 - Спортни новини
  • 21.00 - Референдум
  • 22.00 - Изкуството на барока: Musik sacra-profana
  • 23.00 - По света и у нас
  • 23.25 - Зелена светлина
  • 23.30 - Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • БНТ Свят

    Събота, 16 Декември

  • 00.00 - Открито с Валя Ахчиева /п/
  • 00.35 - Още от деня коментарно предаване /п/
  • 01.45 - Местно време /БНТ 2 София/п/
  • 02.15 - България днес информационен блок /п/
  • 03.45 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 03.55 - Потребителската кошница /п/
  • 04.00 - Панорама с Бойко Василев /п/
  • 05.05 - Здравето отблизо /п/
  • 05.45 - Малки истории /п/
  • 06.00 - Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06.30 - Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 07.00 - Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 08.00 - По света и у нас
  • 09.00 - Животът е вкусен /п/
  • 10.00 - Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11.00 - Непозната земя /п/
  • 11.30 - В кадър Войната на паметниците /п/
  • 12.00 - По света и у нас
  • 12.30 - Часът на зрителите /п/
  • 13.00 - БГ кинокласика: "Бъди щастлива, Ани" игрален филм /1960 г./, режисьор: Владимир Янчев, в ролите: Невена Коканова, Василий Меркуриев, Коста Цонев, Анани Явашев, Асен Кисимов, Леда Тасева, Лили Попиванова и др.
  • 14.20 - Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 14.50 - Аз обичам Тайланд документален филм
  • 15.40 - Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/
  • 16.15 - Летящият кон тв новела на Евровизия
  • 16.30 - Плюс това
  • 17.30 - Бразди
  • 18.00 - Потребителската кошница
  • 18.30 - Добър ден с БНТ 2
  • 19.30 - Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/
  • 20.00 - 70 документален филм за историята на Българската гражданска авиация /2017 г./
  • 20.50 - Антарктически профили - документална поредица
  • 21.00 - По света и у нас
  • 21.30 - Спортни новини
  • 21.45 - Подслон игрален филм /България, 2010 г./, режисьор Драгомир Шолев, в ролите: Янина Кашева, Цветан Даскалов и др.
  • 23.10 - Мотоспорт екстра
  • 23.40 - Шоуто на Канала
  • БНТ Свят

    Неделя, 17 Декември

  • 00.35 - Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 01.35 - Потребителската кошница /п/
  • 02.05 - Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
  • 03.05 - Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 04.05 - Извън играта /п/
  • 04.40 - Мотоспорт екстра /п/
  • 05.10 - Зелената линейка