• БНТ Свят

    Сряда, 16 Август

  • 00.00 - Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 00.30 - История.bg Царят дипломат/п/
  • 01.30 - Животът е вкусен /п/
  • 02.25 - Часът на зрителите /п/
  • 03.00 - България днес информационен блок /п/
  • 04.30 - Знаете ли, че...
  • 04.45 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 04.55 - Потребителската кошница /п/
  • 05.00 - Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 06.00 - Приключенията на Чоко и жабока Боко Скок в неизвестното
  • 06.05 - Здравето отблизо /най-доброто/
  • 06.55 - Денят започва сутрешен блок
  • 09.00 - По света и у нас
  • 09.15 - История.bg България и великите сили /п/
  • 10.20 - Даровете на Стряма научнопопулярен филм
  • 10.45 - Потребителската кошница
  • 10.50 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 11.00 - Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Варна/п/
  • 12.00 - По света и у нас
  • 12.30 - Ретро следобед /избрано/ Рецитал на Пако де Лусия
  • 13.15 - Серенада тв новела на Евровизия /п/
  • 13.30 - Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 14.30 - Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
  • 15.20 - Вълшебните приказки на щурчето На лъжата краката са къси
  • 15.50 - Малки истории /п/
  • 16.00 - България днес информационен блок /п/
  • 17.30 - Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 18.00 - По света и у нас
  • 18.30 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 18.40 - Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/
  • 19.40 - Малки истории /п/
  • 19.50 - Потребителската кошница /п/
  • 20.00 - По света и у нас
  • 20.45 - Спортни новини
  • 20.55 - Приключенията на един Арлекин 4-сериен тв филм /България, 2007 г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Тодор Колев, Елена Кънева, Николай Николаев, Георги Мамалев, Татяна Лолова, Александър Морфов, Устата, Светослав Пеев и др. /1 епизод/
  • 21.50 - Съвременници: "Хляб от бронз" документален филм /п/
  • 22.20 - Бразди /най-доброто/ /п/
  • 22.50 - 5 минути София
  • 23.00 - По света и у нас
  • 23.30 - Часът на българската музика /избрано/ Група "Атлас"
  • БНТ Свят

    Четвъртък, 17 Август

  • 00.30 - История.bg Плебеят, който стана цар - Ивайло /п/
  • 01.25 - Нощни птици /п/
  • 02.30 - Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 03.00 - България днес информационен блок /п/
  • 04.30 - Животните отблизо: Копринените буби научнопопулярен филм /п/
  • 04.45 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 04.55 - Потребителската кошница /п/
  • 05.00 - Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 06.00 - Лятото на Гъбелко Най-голямото съкровище
  • 06.05 - Здравето отблизо /най-доброто/
  • 06.55 - Денят започва сутрешен блок
  • 09.00 - По света и у нас
  • 09.15 - История.bg Студената война /п/
  • 10.25 - Чудеса от Индонезийската джунгла научнопопулярен филм
  • 10.40 - Потребителската кошница
  • 10.50 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 11.00 - Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 12.00 - По света и у нас
  • 12.30 - Животът е вкусен /п/
  • 13.25 - Иде нашенската музика фолклорно шоу/п/
  • 14.20 - Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
  • 15.10 - Знаци по пътя: Никола Гюзелев /2009 г./
  • 15.45 - Малки истории /п/
  • 16.00 - България днес информационен блок /п/
  • 17.30 - Малта - морският кръстопът на Европа документален филм
  • 18.00 - По света и у нас
  • 18.30 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 18.40 - Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 19.10 - В кадър Клаудия Кардинале: 152 живота/п/
  • 19.40 - Малки истории /п/
  • 19.50 - Потребителската кошница
  • 20.00 - По света и у нас
  • 20.45 - Спортни новини
  • 20.55 - Приключенията на един Арлекин тв сериен филм /2 серия/
  • 21.45 - Потребителската кошница /п/
  • 22.10 - Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 22.35 - Поглед към звездите документален филм /п/
  • 23.00 - По света и у нас
  • 23.30 - Супер сериите предаване за фитнес и здравословен начин на живот
  • БНТ Свят

    Събота, 19 Август

  • 00.45 - Вярвам в мисията документален филм /п/
  • 01.40 - Даровете на Стряма научнопопулярен филм /п/
  • 02.05 - Европейски маршрути
  • 02.25 - Супер сериите предаване за фитнес и здравословен начин на живот /п/
  • 02.55 - България днес информационен блок /п/
  • 04.25 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 04.35 - Потребителската кошница /п/
  • 04.40 - Орфеева приказка документален филм /п/
  • 05.00 - Ай да идем /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05.30 - България от край до край 4 /п/
  • 06.00 - Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06.30 - Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 07.00 - Живо наследство: Нестинарството
  • 07.05 - Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
  • 08.00 - По света и у нас
  • 08.30 - Животът е вкусен /п/
  • 09.30 - Вълшебните приказки на щурчето На лъжата краката са къси /п/
  • 10.00 - Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 11.00 - Малта - морският кръстопът на Европа документален филм /п/
  • 11.30 - В кадър Човешкият глас /п/
  • 12.00 - По света и у нас
  • 12.30 - Часът на зрителите /п/
  • 13.00 - БГ кинокласика: "Буна" игрален филм /1975 г./, сценарист и режисьор Вили Цанков, в ролите: Иван Кондов, Цветана Манева, Илка Зафирова, Петър Слабаков, Антон Горчев, Лъчезар Стоянов, Маргарита Дупаринова и др.
  • 14.35 - Под морските вълни документална поредица /п/
  • 14.45 - Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15.15 - Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 16.10 - Гласовете на рока /БНТ 2 Варна/п/
  • 16.45 - Европейски маршрути
  • 17.00 - Големите игри: "Водомерите" тв сериен филм /5 епизод/
  • 17.30 - Бразди /най-доброто/
  • 18.00 - Потребителската кошница /п/
  • 18.30 - Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 19.30 - Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 20.00 - По света и у нас
  • 20.45 - Спортни новини
  • 21.00 - Имало едно време един уестърн игрален филм /България, 2015 г./, режисьор Борис Десподов, в ролите: Клаудия Кардинале, Диана Паскалиева, Алекс Брендемоюл, Францеск Гаридо, Хосе Ново Лаура Конехеро, Лауренс Бъртън, Красимир Иванов, София Станимирова и
  • 22.35 - Концерт на Кристина Димитрова и Орлин Горанов /2012 г./
  • БНТ Свят

    Неделя, 20 Август

  • 00.00 - Часът на студентите: Ателие /п/
  • 00.30 - България от край до край 4 /п/
  • 01.00 - Избрано от "Добро утро с БНТ 2" /п/
  • 02.30 - Европейски маршрути /п/
  • 02.45 - Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 03.40 - Иде нашенската музика фолклорно шоу /п/
  • 04.40 - Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 05.10 - Зелената линейка /п/
  • 06.00 - Лятото на Гъбелко Къщата до старото дърво
  • 06.05 - Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
  • 06.55 - Денят започва сутрешен блок
  • 09.00 - По света и у нас
  • 09.15 - История.bg Гео Милев - екзекуция на българската духовност /п/
  • 10.15 - Царят на птиците научнопопулярен филм
  • 10.30 - Непозната земя /п/
  • 11.00 - Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 12.00 - По света и у нас
  • 12.30 - Часът на студентите: Ателие /п/
  • 13.00 - Рецепта за култура /п/
  • 14.00 - Часът на зрителите /п/
  • 14.30 - Здравето отблизо /най-доброто/ /п/
  • 15.20 - Извън играта /п/
  • 16.00 - България днес информационен блок /п/
  • 17.30 - Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 18.00 - По света и у нас
  • 18.35 - Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 18.45 - Спортна треска /п/
  • 19.45 - Дино твърда ръка и точно око тв новела на Евровизия
  • 20.00 - По света и у нас
  • 20.40 - Спортни новини
  • 20.50 - Приключенията на един Арлекин сериен тв филм /4 серия/
  • 21.45 - Нощни птици /п/
  • 22.50 - Под морските вълни документална поредица
  • 23.00 - По света и у нас
  • 23.30 - Надиграй ме танцовото шоу на България /8 сезон, 6 епизод/п/