• NOVA

    Сряда, 16 Август

  • 00.00 - "Касъл" - сериен филм, сезон 8, еп. 12
  • 01.00 - "Просветление" - сериен филм, сезон 1, еп. 8
  • 02.00 - "Скорпион" - сериен филм, сезон 1/п/
  • 03.00 - "Законите на съдбата" - сериен филм
  • 04.00 - "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05.00 - "Двете лица на Истанбул" - сериен филм /п/
  • 06.00 - "Касъл" - сериен филм, сезон 8 /п/
  • 07.00 - "Здравей, България" - сутрешен блок с Анна Цолова
  • 09.30 - "Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 13
  • 10.30 - "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 3
  • 11.30 - "Бон Апети" - предаване
  • 12.00 - Новините на NOVA
  • 12.30 - "Двете лица на Истанбул" - сериен филм
  • 13.30 - "Дъщерята на Ананди" (премиера) - сериен филм
  • 14.30 - "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16.00 - Новините на NOVA
  • 16.30 - "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17.55 - "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18.00 - "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
  • 19.00 - Новините на NOVA - централна емисия
  • 20.00 - "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21.00 - "Скорпион" - сериен филм, сезон 1, еп. 7
  • 22.00 - Новините на NOVA
  • 22.30 - "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23.00 - "Черният списък" - сериен филм, сезон 4, еп. 1
  • NOVA

    Четвъртък, 17 Август

  • 00.00 - "Касъл" - сериен филм, сезон 8, еп. 13
  • 01.00 - "Просветление" - сериен филм, сезон 1, еп. 9
  • 02.00 - "Скорпион" - сериен филм, сезон 1/п/
  • 03.00 - "Законите на съдбата" - сериен филм
  • 04.00 - "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05.00 - "Двете лица на Истанбул" - сериен филм /п/
  • 06.00 - "Касъл" - сериен филм, сезон 8 /п/
  • 07.00 - "Здравей, България" - сутрешен блок с Анна Цолова
  • 09.30 - "Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 13
  • 10.30 - "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 3
  • 11.30 - "Бон Апети" - предаване
  • 12.00 - Новините на NOVA
  • 12.30 - "Двете лица на Истанбул" - сериен филм
  • 13.30 - "Дъщерята на Ананди" (премиера) - сериен филм
  • 14.30 - "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16.00 - Новините на NOVA
  • 16.30 - "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17.55 - "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18.00 - "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
  • 19.00 - Новините на NOVA - централна емисия
  • 20.00 - "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21.00 - "Скорпион" - сериен филм, сезон 1, еп. 8
  • 22.00 - Новините на NOVA
  • 22.30 - "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23.00 - "Черният списък" - сериен филм, сезон 4, еп. 2
  • NOVA

    Събота, 19 Август

  • 00.00 - "Касъл" - сериен филм, сезон 8, еп. 15
  • 01.00 - "Просветление" - сериен филм, сезон 2, еп. 1
  • 02.00 - "Скорпион" - сериен филм, сезон 1/п/
  • 03.00 - "Законите на съдбата" - сериен филм
  • 04.00 - "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 06.00 - "Двете лица на Истанбул" - сериен филм /п/
  • 07.00 - "Медици" (премиера) - сериен филм, сезон 5
  • 08.00 - "Събуди се..." - предаване
  • 10.00 - "Лято в Гърция" - с уч. на Аглая Шишковиц, Костас Зомер, Вангелис Диамантис, Алексис Георгулис, Юрген Тарач и др. (тв филм, 2015 г.)
  • 12.00 - Новините на NOVA
  • 12.30 - Темата на NOVA - избрано
  • 12.50 - "Маймунски работи" ("Monkey in the Middle") - с уч. на Дафни Зунига, Джейкъб Хорсли, Сома Батиа, Райън Барет, Кийт Купър и др. (2014 г.)
  • 14.40 - "40-годишният девственик" - с уч. на Стив Карел, Катрин Кийнър, Романи Малко, Сет Роугън, Елизабет Банкс, Лесли Ман, Пол Ръд, Дейвид Кекнър и др. (2005 г.)
  • 17.00 - "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17.55 - "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18.00 - "Ничия земя" - предаване
  • 19.00 - Новините на NOVA - централна емисия
  • 19.30 - НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20.00 - "Палавата класна" - с уч. на Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сийгъл, Люси Пънч и др. (2011 г.)
  • 22.00 - "Мисия: Ноември" - с уч. на Пиърс Броснан, Олга Куриленко, Люк Брейси, Уил Патън, Бил Смитрович и др. (2014 г.)
  • NOVA

    Неделя, 20 Август

  • 01.00 - НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/
  • 01.30 - "Пееш или лъжеш" /п/
  • 04.15 - "Лято в Исландия" /п/
  • 06.00 - "Касъл" - сериен филм, сезон 8 /п/
  • 07.00 - "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09.30 - "Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 13
  • 10.30 - "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 3
  • 11.30 - "Бон Апети" - предаване
  • 12.00 - Новините на NOVA
  • 12.30 - "Двете лица на Истанбул" - сериен филм
  • 13.30 - "Дъщерята на Ананди" (премиера) - сериен филм
  • 14.30 - "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16.00 - Новините на NOVA
  • 16.30 - "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17.55 - "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18.00 - "Съдебен спор" - предаване на NOVA, избрано
  • 19.00 - Новините на NOVA - централна емисия
  • 20.00 - "Черешката на тортата" - предаване на NOVA, избрано
  • 21.00 - "Скорпион" - сериен филм, сезон 1, еп. 10
  • 22.00 - Новините на NOVA
  • 22.30 - "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23.00 - "Черният списък" (премиера) - сериен филм, сезон 4, еп. 4