• Kino Nova

    Неделя, 30 Април

  • 00.10 - "Белязания" - криминален с уч. на Ал Пачино, Мишел Пфайфър, Стивън Бауер, Мери Елизабет Мастрантонио, Робърт Лоджия, Мъри Ейбрахам и др.
  • 05.40 - "Актьорско студио"- токшоу, сезон 18, /п/
  • 06.40 - "Коледна бъркотия" - романтична комедия с уч. на Алиша Уит, Марк Вийбе, Скот Гибсън, Сюзън Хоугън и др., /п/
  • 08.40 - "Маймунски работи" - семейна комедия с уч. на Дафни Зунига, Джейкъб Хорсли, Сома Батиа, Райън Барет, Кейт Купър и др.
  • 10.45 - "Коледа в белезници" - комедия с уч. на Мелиса Джоан Харт, Марио Лопес, Тимъти Ботъмс, Марки Пост, Кайл Хауърд, Габриел Милър, Лейла Ализада и др.
  • 12.45 - "Смахнатият професор 2" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Джанет Джаксън, Лари Милър, Джон Алес, Ричард Гант, Джанет Джаксън, Ана Мария Хорсфорд, Уанда Сайкс и др.
  • 15.00 - "Дърти хлапета" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Крис Рок, Дейвид Спейд, Роб Шнайдър, Салма Хайек, Мария Бело, Мая Рудолф, Стив Бушеми и др.
  • 17.00 - "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20.00 - "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
  • 21.00 - "Дърти хлапета 2" (премиера) - (2013) комедия с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Крис Рок, Дейвид Спейд, Салма Хайек, Мая Рудолф, Стив Бушеми, Мария Бело, Ник Суордсън и др.
  • 23.10 - "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/
  • Kino Nova

    Понеделник, 01 Май

  • 00.10 - "Смахнатият професор 2" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Джанет Джаксън, Лари Милър, Джон Алес, Ричард Гант, Джанет Джаксън, Ана Мария Хорсфорд, Уанда Сайкс и др., /п/
  • 05.10 - " Дядо Коледа - сватовник" - романтична комедия с уч. на Лейси Чабърт, Джон Ратценбъргър, Адам Мейфилд, Лин Шайе, Флоранс Хендерсън и др., /п/
  • 06.45 - "Скандал" - сериал, сезон 3, /п/
  • 07.45 - "Черният списък" - сериал, сезон 2, /п/
  • 08.45 - "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 10
  • 11.00 - "Наследството на Гулденбург" - сериен филм, сезон 3
  • 12.00 - "Всички обичат Джейк" - романтична комедия с уч. на Кандис Камерън Бър, Виктор Уебстър, Кейти Хоукинс, Джеймисън Джоунс и др.
  • 14.00 - "Училищен рок" - семейна комедия с уч. на Джак Колман, Каси Томсън, Анди Милдър, Мика Алберти, Клеър Кери и др.
  • 16.00 - "Дърти хлапета 2" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Крис Рок, Дейвид Спейд, Салма Хайек, Мая Рудолф, Стив Бушеми, Мария Бело, Ник Суордсън и др., /п/
  • 18.00 - "Скандал" - сериал, сезон 3
  • 19.00 - "Черният списък" - сериал, сезон 2
  • 20.00 - "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8
  • 21.00 - "Леон" - трилър с уч. на Жан Рено, Натали Портман, Гари Олдман, Дани Айело и др.
  • 23.45 - "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 8, /п/