• bTV Comedy

    Вторник, 17 Октомври

  • 00.00 - "Турбо" - анимация (САЩ, 2013), режисьор - Дейвид Сорън; Озвучаващи актьори: Райън Рейнолдс, Снуп Дог, Пол Джиамати, Самюъл Джаксън, Мишел Родригес, Ричард Дженкинс, Мая Рудолф, Къртууд Смит, Бил Хейдър, Луис Гузмън, Майкъл Пеня, Кен Джонг и др.
  • 02.00 - " Предградие" /п./- сериал
  • 03.00 - "По средата" /п./ - сериал
  • 04.00 - "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 05.00 - "Стажанти" /п./- сериал
  • 06.00 - "Предградие" - сериал, с.2
  • 07.00 - "Стажанти" - сериал
  • 08.00 - "По средата" - сериал, с.7
  • 09.00 - "Комиците" - комедийно предаване
  • 10.00 - "Аз, моя милост и Айрийн" - комедия, романтичен (САЩ, 2000), режисьори - Боби Фарели и Питър Фарели, актьори - Джим Кери, Рене Зелуигер, Крис Купър, Рикард Дженкинс и др.
  • 12.00 - "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 13.00 - "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 13.30 - "Теория да големия взрив" - сериал
  • 14.30 - "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15.30 - "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17.00 - "Аламинут: Добре дошли в България" - комедийно предаване
  • 18.00 - "Теория за големия взрив" - сериал, с.3
  • 19.00 - "Стажанти" - сериал, с.2
  • 20.00 - "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 21.30 - "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
  • 22.30 - "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 23.30 - "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.9
  • bTV Comedy

    Сряда, 18 Октомври

  • 00.00 - " Аз, моя милост и Айрийн" - комедия, романтичен (САЩ, 2000), режисьори - Боби Фарели и Питър Фарели, актьори - Джим Кери, Рене Зелуигер, Крис Купър, Рикард Дженкинс и др.
  • 02.00 - " Предградие" /п./- сериал
  • 03.00 - "По средата" /п./ - сериал
  • 04.00 - "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 05.00 - "Стажанти" /п./- сериал
  • 06.00 - "Предградие" - сериал, с.2
  • 07.00 - "Стажанти" - сериал
  • 08.00 - "По средата" - сериал, с.7
  • 09.00 - "Аламинут: Добре дошли в България" - комедийно предаване
  • 10.00 - "Пистолет, куфар и три смърдящи варела" - комедия,криминален (България, 2012), режисьор - Георги Костов, актьори - Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер
  • 12.00 - "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 13.00 - "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 13.30 - "Теория да големия взрив" - сериал
  • 14.30 - "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15.30 - "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17.00 - "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу
  • 18.00 - "Теория за големия взрив" - сериал, с.4
  • 19.00 - "Стажанти" - сериал, с.2
  • 20.00 - "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 21.30 - "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
  • 22.30 - "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 23.30 - "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.9
  • bTV Comedy

    Събота, 21 Октомври

  • 00.00 - "Чужденецът" - комедия, романтичен (България, 2012), режисьор - Ники Илиев, актьори - Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Саня Борисова, Ники Илиев, Катрин Готие, Елен Колева, Валентин Гошев, Асен Блатечки, Кристоф Ламбер и др.
  • 02.00 - " Предградие" /п./- сериал
  • 03.00 - "По средата" /п./ - сериал
  • 04.00 - "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 05.00 - "Стажанти" /п./- сериал
  • 06.00 - "Предградие" - сериал, с.2
  • 07.00 - "Различно еднакви" - сериал
  • 08.00 - "По средата" - сериал, с.7
  • 09.00 - "Загадките на Лора"- сериал, с.1
  • 10.00 - "От глупав по-глупав" - комедия (САЩ, 1994), режисьор - Питър Ферели, актьори - Джим Кери, Джеф Даниелс, Майк Стар и др.
  • 12.00 - "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15.00 - "Приятели" - комедиен сериал, с.10
  • 18.00 - "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19.30 - "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 20.30 - "Откачалки" - комедия, драма (САЩ, Австралия, 2012), режисьор - П.Дж.Хоган, актьори - Лив Шрайбер, Тони Колет, Антъни Лапалиа, Каролин Гудал, Кери Фокс, Ребека Гибни, Бетани Уитмор, Сам Кларк и др.
  • 22.30 - "Шегаджии"- сериал
  • 23.30 - "Офисът" /п./ - сериал
  • 23.30 - "Приятели" /п./ - комедиен сериал
  • bTV Comedy

    Неделя, 22 Октомври

  • 02.00 - "Предградие" /п./ - сериал
  • 03.00 - "По средата" /п./ - сериал
  • 04.00 - "Загадките на Лора" /п./- сериал
  • 05.00 - "Различно еднакви" /п./- сериал
  • 06.00 - "Предградие" - сериал, с.2
  • 07.00 - "Стажанти" - сериал
  • 08.00 - "По средата" - сериал, с.7
  • 09.00 - "Аламниту: Добре дошли в България" - комедийно предаване
  • 10.00 - "Книгата на живота" - анимация, приключенски, комеди я (САЩ, 2014), сценаристи - Джордж Р. Гуатиерез, Дъглас Лангдейл, режисьор - Джордж Р. Гуатиерез
  • 12.00 - "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 13.00 - "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 13.30 - "Теория да големия взрив" - сериал
  • 14.30 - "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15.30 - "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17.00 - "Комиците" - комедийно предаване
  • 18.00 - "Теория за големия взрив" - сериал, с.4
  • 19.00 - "Стажанти" - сериал, с.2
  • 20.00 - "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 21.30 - "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
  • 22.30 - "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 23.30 - "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.9