• Diema Family

    Четвъртък, 18 Януари

  • 00.30 - "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 01.30 - "Капризи на съдбата" - теленовела, /п/
  • 02.30 - Еротичен телепазар
  • 06.00 - "Моята карма"- сериен филм
  • 07.00 - "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08.00 - "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09.30 - "Татко по каталог" - романтична комедия с уч на. Мириам Вайхселбраун, Щефен Грот, Оливер Внук, Михаел Пашер, Даниел Роснер и др., /п/
  • 11.30 - "Пепел от рози" - сериен филм
  • 12.30 - "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13.30 - "Изгубена в Африка"- романтична комедия с уч. на Волке Хегенбарт, Щефан Лука, Дирк Мартенс, Село Мотлунг, Лутули Дламини и др.
  • 15.30 - "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16.30 - "Бон апети" - предаване
  • 17.00 - "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18.00 - "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 19.00 - "Сезонът на черешите"- сериен филм
  • 20.00 - "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21.00 - "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22.30 - "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23.30 - "Прости ми" - сериен филм
  • Diema Family

    Петък, 19 Януари

  • 00.30 - "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 01.30 - "Капризи на съдбата" - теленовела, /п/
  • 02.30 - Еротичен телепазар
  • 06.00 - "Моята карма"- сериен филм
  • 07.00 - "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08.00 - "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09.30 - "Гореща радиовръзка" - романтичен филм с уч. на Софи Шут, Мартин Брамбах, Михаел Хабек и др., /п/
  • 11.30 - "Пепел от рози" - сериен филм
  • 12.30 - "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13.30 - "Събудих се на 70" - романтична комедия с уч. на Ивоне Катерфелд, Урсела Мон, Щефен Грот, Соня Краус и др.
  • 15.30 - "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16.30 - "Бон апети" - предаване
  • 17.00 - "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18.00 - "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 19.00 - "Сезонът на черешите"- сериен филм
  • 20.00 - "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21.00 - "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22.30 - "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23.30 - "Прости ми" - сериен филм
  • Diema Family

    Събота, 20 Януари

  • 00.30 - "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 01.30 - "Капризи на съдбата" - теленовела, /п/
  • 02.30 - Еротичен телепазар
  • 06.10 - "Малката булка" - сериен филм
  • 09.45 - "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11.45 - "Бон апети" - предаване, /п/
  • 12.15 - "На пълни обороти" - романтична комедия с уч. на Уве Оксенкнехт, Аника Добра, Юлия-Мария Кьолер, Юрген Тарач и др.
  • 14.10 - "Лена Лоренц: Въпрос на доверие" (премиера) - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери, Верена Алтенбергер и др.
  • 16.00 - "Бреговете на Чесапийк" (премиера) - сериал, сезон 1
  • 17.00 - "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20.00 - "Песента на Солвейг" - романтичен филм с уч. на Хайко Дойчман, Ева-Мария Грайн фон Фрийдел, Петер Сатман, Норман Кале и др.
  • 22.00 - "Лена Лоренц: Въпрос на доверие"- романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери, Верена Алтенбергер и др., /п/
  • Diema Family

    Неделя, 21 Януари

  • 00.00 - "С дъх на мента" - комедия с уч. на Франсис Фултън-Смит, Янина Хартвиг, Кристине Шорн, Клаус Манхен и др., /п/
  • 02.00 - Еротичен телепазар
  • 04.00 - "Четири жени и любовта" - романтичен филм с уч. на Софи Шут, Харди Крюгер мл., Клодел Декерт и др., /п/
  • 06.00 - "Моята карма"- сериен филм
  • 07.00 - "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08.00 - "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09.30 - "Изгубена в Африка" - романтична комедия с уч. на Волке Хегенбарт, Щефан Лука, Дирк Мартенс, Село Мотлунг, Лутули Дламини и др., /п/
  • 11.30 - "Пепел от рози" - сериен филм
  • 12.30 - "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13.30 - "Под венчило" - романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Сента Бергер, Лиза Мартинек, Тим Бергман, Фриц Карл и др.
  • 15.30 - "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16.30 - "Бон апети" - предаване
  • 17.00 - "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18.00 - "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 19.00 - "Сезонът на черешите"- сериен филм
  • 20.00 - "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21.00 - "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22.30 - "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23.30 - "Прости ми" - сериен филм