• Diema

    Сряда, 21 Февруари

  • 00.50 - "Над закона" - сериал, /п/
  • 01.50 - Еротичен телепазар
  • 06.00 - "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 06.30 - "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07.30 - "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08.45 - "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10.00 - "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11.00 - "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13, /п/
  • 12.00 - "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
  • 13.00 - "Викингите" - сериал, сезон 1
  • 14.00 - "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4
  • 15.00 - "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 16.00 - "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 16.30 - "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 9
  • 16.50 - "G.I. Joe: Ответен удар" - екшън с уч. Дуейн Джонсън, Чанинг Тейтъм, Брус Уилис, Ейдриан Палики, Джонатан Прайс, Ди Джей Котрона, Арнолд Вослу, Рей Стивънсън и др., /п/
  • 19.00 - "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13
  • 20.00 - "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21.00 - "Над закона" (премиера) - сериал
  • 22.00 - "Терминатор: Бунтът на машините" - екшън-фантастика с уч. на Арнолд Шварценегер, Ник Стал, Клеър Дейнс, Дейвид Андрюс, Каролин Хенеси и др.
  • Diema

    Четвъртък, 22 Февруари

  • 00.15 - "Над закона" - сериал, /п/
  • 01.15 - Еротичен телепазар
  • 03.15 - "Национална лотария" /п/
  • 06.00 - "Питайте Джим"- сериал, сезон 3, /п/
  • 06.30 - "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07.30 - "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08.45 - "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10.00 - "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11.00 - "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13, /п/
  • 12.00 - "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
  • 13.00 - "Викингите" - сериал, сезон 1
  • 14.00 - "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4
  • 15.00 - "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 16.00 - "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 16.30 - "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 9
  • 16.50 - "Терминатор" - екшън с уч. на Арнолд Шварценегер, Линда Хамилтън, Майкъл Бийн, Пол Уинфийлд, Ланс Хенриксен и др., /п/
  • 19.00 - "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13
  • 20.00 - "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21.00 - "Над закона" (премиера) - сериал
  • 22.00 - "Терминатор: Спасение" - екшън-фантастика с уч. на Крисчън Бейл, Сам Уортингтън, Антон Йелчин, Хелена Бонъм Картър, Джейн Алекзандър, Муун Блъдгуд и др.
  • Diema

    Събота, 24 Февруари

  • 00.00 - "Над закона" - сериал, /п/
  • 01.00 - "Фрактура" - предаване за рок музика, /п/
  • 03.30 - Еротичен телепазар
  • 06.00 - "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 07.00 - "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07.30 - "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
  • 11.00 - "Аса и осмици" - уестърн с уч. на Тим МакКой, Луана Уолтърс, Уилър Оакман, Дж. Франк Глендън, Чарлз Стивънс, Ърл Ходинс и др., /п/
  • 13.00 - "Национална лотария" /п/
  • 13.30 - "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 15.50 - "Престъпно предградие" - екшън с уч. на Пол Уокър, Давид Бел, Брус Рамзи, Каталина Денис и др.
  • 17.45 - "Терминатор: Бунтът на машините" - екшън-фантастика с уч. на Арнолд Шварценегер, Ник Стал, Клеър Дейнс, Дейвид Андрюс, Каролин Хенеси и др , /п/
  • 20.00 - "Добре дошли в капана" - екшън с уч. на Джеймс Макавой, Марк Стронг, Джейсън Флеминг, Андреа Райсборо, Джони Харис, Даниел Майс, Дейвид Морисей и др.
  • 22.00 - "Последен изход" - сериал
  • 23.00 - Професионална борба: "Първична сила"
  • Diema

    Неделя, 25 Февруари

  • 00.00 - "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02.20 - Еротичен телепазар
  • 06.30 - "Военни престъпления" - сериал, сезон 9
  • 07.30 - "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08.45 - "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10.00 - "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11.00 - "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 14, /п/
  • 12.00 - "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
  • 13.00 - "Викингите" - сериал, сезон 2
  • 14.00 - "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4
  • 15.00 - "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 16.00 - "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 16.30 - "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 9
  • 16.50 - "Лош къcмет" - криминален трилър с уч. на Уесли Снайпс, Сибил Шепърд, Обри Долар, Жаклин Морган и др., /п/
  • 19.00 - "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 14
  • 20.00 - "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
  • 21.00 - "Над закона" (премиера) - сериал
  • 22.00 - "Смъртоносна надпревара" - екшън с уч. Джейсън Стейтъм, Тайрийз Гибсън, Иън Макшейн, Джоан Алън, Натали Мартинез, Джейкъб Варгас, Макс Райън и др.