• Diema

    Сряда, 16 Август

  • 00.10 - "Военни престъпления" - сериал, сезон 10, /п/
  • 01.10 - Еротичен телепазар
  • 03.10 - "Ларго Уинч " - сериал, сезон 2, /п/
  • 06.00 - "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06.30 - "Ларго Уинч " - сериал, сезон 2
  • 07.30 - "Хамелеонът " - сериал, сезон 1, /п/
  • 08.45 - "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1, /п/
  • 10.00 - "В.И.П." - сериал, сезон 3, /п/
  • 11.00 - "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 5, /п/
  • 12.00 - "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, /п/
  • 13.00 - "Хамелеонът " - сериал, сезон 1
  • 14.00 - "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 15.00 - "В.И.П." - сериал, сезон 3
  • 16.00 - "Болката на Ник" - криминален с уч. на Тил Швайгер, Фахри Ярдим, Хелене Фишър, Луна Швайгер и др.
  • 17.55 - "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18.30 - "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19.00 - "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 5
  • 20.00 - "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14
  • 21.00 - "Военни престъпления" (премиера) - сериал, сезон 10
  • 22.00 - "Код "Меркурий"- екшън с уч. на Брус Уилис, Алек Болдуин, Мико Хюс, Чи Макбрайд, Ким Дикенс, Питър Стормеър и др.
  • Diema

    Четвъртък, 17 Август

  • 00.15 - "Военни престъпления" - сериал, сезон 10, /п/
  • 01.15 - Еротичен телепазар
  • 03.15 - "Национална лотария" /п/
  • 03.45 - "Ларго Уинч " - сериал, сезон 2, /п/
  • 06.00 - "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06.30 - "Ларго Уинч " - сериал, сезон 2
  • 07.30 - "Хамелеонът " - сериал, сезон 1, /п/
  • 08.40 - "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1, /п/
  • 09.50 - "В.И.П." - сериал, сезон 3, /п/
  • 10.50 - "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 5, /п/
  • 11.50 - "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, /п/
  • 12.50 - "Хамелеонът " - сериал, сезон 1
  • 13.50 - "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 14.45 - "В.И.П." - сериал, сезон 3
  • 15.45 - "Код "Меркурий"- екшън с уч. на Брус Уилис, Алек Болдуин, Мико Хюс, Чи Макбрайд, Ким Дикенс, Питър Стормеър и др., /п/
  • 17.55 - "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18.30 - "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19.00 - "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 5
  • 20.00 - "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14
  • 21.00 - "Военни престъпления" (премиера) - сериал, сезон 10
  • 22.00 - "Лоши момчета 2" - екшън-комедия с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Джо Пантолиано, Тереза Рандъл, Джорди Молла, Питър Стормеър, Джон Седа и др.
  • Diema

    Събота, 19 Август

  • 00.10 - "Фрактура" - предаване за рок музика, /п/
  • 02.30 - Еротичен телепазар
  • 04.30 - "Ларго Уинч " - сериал, сезон 2, /п/
  • 06.00 - "Камиони по леда" - риалити, сезон 5, /п/
  • 07.00 - "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07.30 - "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 1, 3 епизода
  • 11.00 - "Болката на Ник" - криминален с уч. на Тил Швайгер, Фахри Ярдим, Хелене Фишър, Луна Швайгер и др., /п/
  • 13.00 - "Национална лотария" /п/
  • 13.30 - "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 14.30 - "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 1
  • 15.30 - "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 18.00 - Студио "Първа професионална лига", директно
  • 18.15 - Футбол: : Верея – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
  • 20.15 - "Ченгето от Бевърли Хилс 2" - екшън-комедия с уч. Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Юрген Прохнов, Рони Кокс, Джон Аштън, Бригите Нилсен и др.
  • 22.30 - "Мускетарите" - сериал, сезон 3
  • 23.40 - Професионална борба: "Първична сила"
  • Diema

    Неделя, 20 Август

  • 00.15 - "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 02.40 - Еротичен телепазар
  • 03.40 - "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 1, /п/
  • 06.00 - "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06.30 - "Робинзон Крузо" - сериал
  • 07.30 - "Хамелеонът " - сериал, сезон 1, /п/
  • 08.45 - "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1, /п/
  • 10.00 - "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 11.00 - "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 5, /п/
  • 12.00 - "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, /п/
  • 13.00 - "Хамелеонът " - сериал, сезон 1
  • 14.00 - "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
  • 15.00 - "В.И.П." - сериал, сезон 3
  • 16.00 - "Моби Дик" - приключенски с уч. на Уилям Хърт, Итън Хоук, Доналд Съдърланд, Чарли Кокс, Джилиан Андерсън, Еди Марсан и др. и др., II част, /п/
  • 17.55 - "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18.30 - "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19.00 - "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 5
  • 20.00 - "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14
  • 21.00 - "Военни престъпления" (премиера) - сериал, сезон 10
  • 22.00 - "Робокоп" - екшън с уч. Питър Уелър, Нанси Алън, Рони Кокс, Мигуел Ферер, Къртууд Смит и др.