Отборите на Локомотив София и Етър Велико Търново играят приятелски мач помежду си при резултат 2:0. Срещата стартира в 17.00 часа и се провежда на стадиона в столичния квартал „Надежда“. Локо Сф поведе с 1:0 в 14-та минута. Гаел оползотвори хубав извеждащ пас на Маркиньос и с удар покрай вратаря, откри резултата в полза на Локо Сф. 2:0 в полза на Локо Сф. Гол-близнак на първия, но този път в ролята на асистент бе Гаел, който изведе в наказателното поле Махамат и той преодоля вратаря покрай плонжа му в 18-та минута. Локомотив Сф: Галев, Гаров, Бранеков, Йованович, Матютю, Том, Махамат, Гаел, Маркиньос (к), Трифонов, Димитър Илиев (Митрев, Димитров, Бибишков, Костадинов, Христов, Писаров, Цанков, Гаджев, Ранджелович, Василев – Сота, Хилтон). Двамата футболисти Сота и Хилтон са на проби в Локо Сф. Сота е испанец, а Хилтон е тъмнокож французин. Етър Велико Търново: В.Димитров, Ванков (к), М. Иванов, Николаев, Тодоров, Петров, Ангелов, Трифонов, Байдаков, Колев, Н. Иванов (Петков, Николов, Чирпанов, Гинчев, Тисовски, Стоянов, Савов, Додуров). Гл. съдия: Калин Людмилов