Георги Миланов записа втори мач като титуляр за ЦСКА Москва, но за първи път изигра пълни 90 минути за новия си тим, при равенството 0:0 срещу Анжи Махачкала. Хиксът означава трети пореден двубой за московските „армейци“, а загубените точки в последните два кръга от първенството ги оставиха извън челото, на две точки зад лидерите Зенит и Спартак Москва. Анжи остава в края на подреждането, като тази точка бе едва пета за тима от Махачкала от началото на сезона. Георги Миланов имаше удари към вратата на Анжи в 58-та и 73-та минути, но и в двете ситуации стражът Михаил Кержаков спаси. ЦСКА продължава да изпитва сериозни проблеми да отбележи гол изобщо, в отсъствието на контузения Сейду Думбия, и напусналия в посока Китай Вагнер Лав. Московчани не са реализирали в последните си три срещи, а за целия септември имат само едно попадение. Думбия ще отсъства поне още две-три седмици от игра. В събота ЦСКА гостува на последния в класирането Терек Грозни.