Златан Ибрахимович отново се оказа златен за Пари Сен Жермен, след като вкара и двата гола за своя отбор при домакинската победа с 2:0 срещу Сент Етиен в мач от 29-я кръг на Лига 1. По този начин столичани възстановиха преднината си от осем точки пред втория Монако. Сент Етиен стоеше много добре срещу своя съперник и създаде първата опасност в срещата. В 13-та минута Табану отправи хубав далечен удар по посока на вратата на ПСЖ, но Сиригу изби топката в корнер. Пари Сен Жермен поведе в резултата в 14-та минута, когато Матуиди центрира в наказателното поле на Сент Етиен, където Ибрахимович се бе пласирал много добре и прати топката във вратата на Руфиер. Ибрахимович изпробва рефлекса на Руфиер в 25-та минута, след като стреля от фаул, но този път вратарят на Сент Етиен спаси. Четири минути по-късно Есекиел Лавеци центрира в наказателното поле на Сент Етиен, където Ибрахимович бе оставен непокрит, но изпусна топката и не успя да отправи удар по посока на вратата на Руфиер. Натискът на ПСЖ се усили, в 32-та минута Ибрахимович центрира в наказателното поле на Сент Етиен, където на задна греда Кавани посрещна топката и стреля, но неточно в аут. Две минути по-късно Йоан Кабай стреля от 20 метра, но Руфиер изби топката в корнер. Златан Ибрахимович отново пробва мерника си в 37-та минута, когато пробва удар от средно разстояние, но топката премина над напречната греда и излезе в аут. Пари Сен Жермен реализира втори гол в 41-та минута, когато Матуиди подаде към Кавани, а той продължи към Ибрахимович, който не пропусна да вкара за втори път топката във вратата на Руфиер. Гостите можеха да върнат интригата в мача в 48-та минута, когато Моло стреля, Сиригу не бе много сигурен и изби топката, която след това срещна гредата. След това тя се върна в Корние, но неговият удар бе неточен. Гилавуги изпусна да се разпише в 59-та минута, след като бе оставен сам на празна врата. Две минути по-късно Сиригу отрази далечен удар на Ердинч. В края на мача Ибрахимович и Кавани направиха по още един пропуск пред вратата на Сент Етиен. Пари Сен Жермен остава на първа позиция със 70 точки, докато Сент Етиен е на четвърто място с 48.