Чикаго спечели като гост на Торонто със 111:108 и така продължава без загуба от началото на сезона в НБА. Булс вече имат четири победи в четири изиграни мача, а това накара феновете на отбора да се върнат назад във времето и да си спомнят за легендарния тим с Майкъл Джордан в състава и Фил Джексън начело.

Последният подобен старт на "биковете" е именно от времето на Джордан - за последно нещо такова се бе случвало през 1996 година, точно след като в Чикаго бяха спечелили четвъртата си шампионска титла.

ДеМар ДеРоузън бе най-резултатен за победителите и наказа бившия си отбор с 26 точки. 32-годишният баскетболист изгря на голямата сцена в НБА именно като част от Торонто, където прекара близо 10 години от 2009 до 2018.

Зак ЛаВийн добави 22 точки и 5 асистенции, Никола Вучевич вкара 17 точки, а Лонзо Бол остана с 15. Трой Браун-младши бе ефективен като резерва с 11 точки за 17 минути игра.

В един момент от мача, непосредствено след началото на второто полувреме, разликата в полза на гостите достигна 20 точки, но за сметка на това в последната част Торонто съкрати почти целия си пасив, доближавайки се само на две разлика. Точно тогава обаче ДеРоузън напомни на някогашните си съотборници на какво е способен и успокои нещата с два поредни коша, след които "биковете" не погледнаха назад.

Оу Джи Ануноби с 22 точки и Гари Трент с 18 бяха най-резултатни за канадците, докато Фред ВанВлийт направи личен рекорд от 17 асистенции. Торонто има три загуби в три мача като домакин.