Александър Везенков изигра много силен мач и отбеляза 15 точки при победата на Олимпиакос срещу Паниониос с 98:72 (18:20, 27:21, 26:15, 27:16) в мач от гръцкото баскетболно първенство. С това тимът на българския национал зае второ място в класирането с актив от 13 точки.

Везенков започна в стартовата петица и отбеляза тройка с първата стрелба изобщо в мача. Той даде отново аванс на отбора си за 14:12, но Паниониос обърна резултата във втората четвъртина. Българинът обаче намали с точна стрелба за 32:35, а в следващата резултатна атака за Олимпиакос наниза тройка за 35:37.

Олимпиакос стигна до нов обрат и започна второто полувреме с преднина от четири точки, които нараснаха драстично след дълга серия. В нея се включи и Везенков, който първо заби за 62:48, а със следващата точна стрелба отбеляза и тройка.

Българинът завърши мача с 15 точки, шест борби и три асистенции, а Найджъл Уилям Гос отбеляза 17 пункта. Също с 15 точки завърши и Зак Ледей.

Най-резултатен в двубоя бе Нонтас Папантониу с 20 точки за Паниониос.