Коментари - Нова грандиозна мъка за Меси и Аржентина | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

от това се вижда, че меси не може да бъде сравняван с Кройф, да не говорим за Пеле и Марадона

е ,на толкова аржентинска мъка от години,със меси в отбора константно,се набива една истина-просто проблема се казва меси,и докато този човек определя състава,стила,тренйорите,федерацията,и какво ли не още,така ще е.ами той неслучайно не напусна барцата,,,там коли и беси,определя си колегите,който не му подава за голчета-напуска,,който тренйор го ядоса -напуска,.президентите се сменят ,месито -не.заедно със парите на барса-за съдии,играчи,федерации,,,така взе 2-3 незаслужени топки.но тука няма пари ,съдии,барса,,,и успехите му са нулеви!за мене дори в топ 10 на най-добрите в света няма да бъде никога!!!

ти с голям г.л.у.п.а.к, честно...

Нещо не разбрах-Катар на копа Америка??

И Япония също :)

Имат такава традиция, да канят два отбора от Азия или от северна Америка

Както на световното същата работа биха Нигерия последния мач и се класираха.Незнам дали помните но Аржентина по някое време второто полувреме на осминафинала с Франция водеха 1:2 и просто допуснаха 3 бързи глупави гола от Франция.Идеята ми е че те могат много повече но защитата им е трагедия!!!

Разбирам да вкарат по 3-4 или дори 2 гола на мач и да се оправдават със защита, ама те дори 1 отбелязват с "мъка" :)

pompai

Късметът покри за първи път Аржентина в последните секунди на първото полувреме, когато вратарят Франко Армани излезе далеч от наказателното поле да спре Дерлис Гонсалес, но не уцели топката и го изрита грубо. Нарисуван червен картон!? Не, само жълт според рефера Сампайо от Бразилия... Разбирачи ,аман вече. Вижще по добре ситуацията. Вратаря не е последен има още 2-ма защитници след него и той де факто е полеви играч и пак повтарям не е последен . Имаше нарушение неумишлено не уцели топката и не бе чак толкова грубо. Нормален жълт картон.