10,50 ч Ски-алпийски дисциплини, Световна купа в Санта Катерина, гигантски слалом, първи манш, мъже по Евроспорт 1 и БНТ 3
11,00 ч Световен рали шампионат, Монца по Макс Спорт 1
11,00 ч Баскетбол, Енисей - Жельона гура по Нова спорт
12,00 ч Голф, Европейски тур по Макс Спорт 2
12,00 ч Ски-алпийски дисциплини, Световна купа в Сен Мориц, Супер Г, жени по Евроспорт 1
12,15 ч Ботев (Враца) - Локомотив (Пловдив) по Диема спорт
13,00 ч Световен рали шампионат, Монца по Макс Спорт 1
13,30 ч Верона - Каляри по Макс Спорт 3
13,45 ч Ски-алпийски дисциплини, Световна купа в Санта Катерина, гигантски слалом, втори манш, мъже по Евроспорт 1 и БНТ 3
13,55 ч Биатлон, Световна купа в Контиолахти, щафета, мъже по Евроспорт 2
14,00 ч Уест Бромич - Кристъл Палас, по Диема спорт 2
14,00 ч Лил - Монако по Ринг
14,30 ч Ботев (Пловдив) - ЦСКА по Диема спорт
15,00 ч Гранада - Уеска по Макс Спорт 4 и Спорт+
15,00 ч Баскетбол, Цмоки - ЦСКА (Москва) по Нова спорт
15,05 ч Снукър, открито първенство на Обединеното кралство, финал по Евроспорт 2
16,00 ч Рома - Сасуоло по Макс Спорт 3
16,00 ч Биатлон, Световна купа в Контиолахти, преследване, жени по Евроспорт 1
16,15 ч Шефийлд Юнайтед - Лестър по Диема спорт 2
16,30 ч Вердер - Щутгарт по Евроспорт 2
16,45 ч Славия - Лудогорец по Диема спорт
17,00 ч Удинезе - Аталанта по Макс Спорт 2
17,00 ч Баскетбол, Зенит - УНИКС Нова спорт
17,00 ч Ски скокове, Световна купа в Нижни Тагил по Евроспорт 1
17,15 ч Осасуна - Бетис по Макс Спорт 4 и Спорт +
17,45 ч Хееренвеен - ПСВ Айндховен по Макс Спорт 1
18,30 ч Тотнъм - Арсенал по Диема спорт 2
19,00 ч Кротоне - Наполи по Макс Спорт 3
19,00 ч Шалке 04 - Байер (Леверкузен) по Евроспорт 2
19,10 ч Формула 1, Гран при на Сакхир по Диема спорт
19,30 ч Виляреал" - Елче по Макс Спорт 4 и Спорт+
20,45 ч Снукър, открито първенство на Обединеното кралство, финал по Евроспорт 1
21,15 ч Ливърпул - Уулвърхемптън по Диема спорт 2
21,45 ч Сампдория - Милан по Макс Спорт 3
22,00 ч Алавес - Реал Сосиедад по Макс Спорт 4 и Спорт+
22,00 ч Мец" - Лион по Ринг