8,50 ч Ски свободен стил, световна купа в Алмати, ски акробатика по Евроспорт 2
9,05 ч Ски бягане, световна купа в Енгадин, 30 км, жени по Евроспорт
10,25 ч Ски-алпийски дисциплини, световна купа в Кранска гора, гигански слалом мъже, първи манш по Евроспорт и БНТ 3
11,00 ч Голф, европейски тур по Макс спорт 2
11,25 ч Ски бягане, световна купа в Нове место, смесена щафета по Евроспорт 1
12,00 з Спортист (Своге) - Пирин (Благоевград) по Диема спорт
13,20 ч Ски-алпийски дисциплини, световна купа в Кранска гора, гигански слалом мъже, втори манш по Евроспорт и БНТ 3
13,30 ч Болоня - Сампдория по Макс спорт 3
14,00 ч Саутхемптън - Брайтън по Диема спорт 2
14,15 ч Шефийлд УЕнзди - Норич по Нова спорт
14,30 ч Локомотив (София) - Добруджа по Диема спорт
14,30 ч Байер (Леверкузен) - Арминия (Билефелд) по Евроспорт 2
14,30 ч Биатлон, световна купа в Нове место, единична смесена щафета по Евроспорт 1
15,00 ч Селта - Атлетик (Билбао) по Макс спорт 4 и Спорт+
15,00 ч Тенис, турнир в Марсилия, финал по Макс спорт 1
15,30 ч ПСВ Айндховен - Фейенорд по Макс спорт 2
16,00 ч Торино - Интер по Макс спорт 3
16,00 ч Лестър - Шефийлд Юнайтед по Диема спорт 2
16,10 ч Колоездене, Париж - Ница, осми етап по Евроспорт 1
16,30 ч РБ Лайпциг - Айнтрахт по Евроспорт 2
17,00 ч ЦСКА - Етър по Диема спорт
17,00 ч Съндърланд - Транмиър по Нова спорт
17,15 ч Гранада - Реал Сосиедад по МАкс спорт 4 и Спорт+
17,45 ч Цволе - Аякс по Макс спорт 1
18,00 ч Монако - Лил по Ринг
18,30 ч Арсенал - Тотнъм по Диема спорт 2
19,00 ч Каляри - Ювентус по Макс спорт 3
19,00 ч Щутгарт - Хофенхайм по Евроспорт 2
19,00 ч Панатинайкос - ПАОК по Нова спорт
19,30 ч Ейбар - Виляреал по Макс спорт 4 и Спорт+
19,30 ч Баскетбол, Баскония - Реал (Мадрид) по Диема спорт
20,00 ч НХЛ, Минесота - Аризона по Макс спорт 2
21,00 ч Тенис ,турнир в Сантиаго, финал по Макс спорт 1
21,15 ч Манчестър Юнайтед - Уест Хем по Диема спорт 2
21,45 ч Милан - Наполи по Макс спорт 3
22,00 ч Севиля - Бетис по Макс спорт 4 и Спорт+
22,00 ч Пари Сен Жермен - Нант по Ринг
22,00 ч Голдън Стейт - Юта по Диема спорт
23,00 ч Детройт - Каролина по Макс спорт 2