Ювентус продължава да чупи рекорди в Серия А. Италианският шампион победи Каляри с 4:1 след обрат в Сардиния в 19-ия кръг и постави нов клубен рекорд с 11-и пореден успех в елита. Пиния даде аванс на домакините, но Йоренте изравни 10 минути по-късно, а след почивката топовен шут на Маркизио от дистанция, Йоренте на празна врата и Лихщайнер донесоха 17-та победа на Юве в 19 мача за сезона. Едва 5 000 зрители бяха допуснати на „Сант Елия” заради ремонтните дейности на стадиона, но в публиката седна и мениджърът на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс. Според различни информации Мойс е наблюдава бранителя на Каляри Давиде Астори и халфа на Юве Клаудио Маркизио. Тежката загуба бе първа за Каляри от 3 ноември насам, когато южняците паднаха от Верона навън. Ювентус пък завърши първия полусезон по перфектен начин. Бардзали беше наказан и Касерес го замени в защитата на шампионите. В началните минути гостите играеха без особен живец и бяха събудени от домакините, които поведоха след 21 минути. Даниеле Конти се пребори за едно центриране от корнер и с глава отклони назад за непокрития Маурисио Пиния, който от 12-13 метра разстреля Буфон за 1:0. В тези минути Юве не знаеше къде се намира и Конти с глава изпусна чисто положение да направи 2:0 след друг корнер. Буфон пък изби шут на Пиния покрай гредата. „Старата госпожа” бързо се съвзе и изравни 10 минути след допуснатия гол.