"Локомотив" победи "Черноморец" с 2:3 в реванша, което категорично класира "Локомотив" напред в състезанието. В първия нач столичани победиха с 1:0, припомня БГНЕС.

Първото попадение за тима на Димитър Димитров отбеляза Карлос Фонсека, който в 38-та минута засече с глава центриране на Чико и откри резултата 1:0. Тимовете излязоха в почивка при този резултат, а "Черноморец" имаше нужда от още поне едно попадение, за да се класира напред. Това се случи в 55-та минута, когато Лъчо Балтанов прониза Митрев за 2:0.

"Черноморец" все пак не издържаха и в 69-та минута допуснаха Марко Ранджелович да вкара за 2:1. Мечтите на "Черноморец" угаснаха, когато само четири минути по-късно Маркиньос изравни резултата 2:2.

Към края на мача играта определено се изнерви и това доведе до директен червен картон за Школаров, който грубо фаулира Том. В добавеното време "Локо" съвсем затвърдиха победата си, след като Даниел Генов оформи крайния резултат - 2:3.