В мач от 11-ия кръг на първенството в Дупница отборите на "Марек" и "Левски" завършиха 1:1.

След двубоя треньорът на "Левски" Георги Иванов каза, че играчите му са подценили мача. Специалистът бе категоричен, че играчите му са пропилели първото полувреме, а след почивката са пропуснали твърде много добри положения, информира Фокус.

Треньорът на "Левски" анализира, че футболистите му са пропуснали ситуации, които и малки деца трябва да реализират.

Георги Иванов изрази съжаление, че след хубавия мач с "Лудогорец" преди седмица футболистите му са развалили хубавите впечатления. Спецалистът добави, че не трябва да се правят трагедии от равенството и отборът не трябва да губи положителната инерция от последните мачове.

Треньорът на "Левски" коментира, че двете дузпи за отбора му в мача са категорични нарушения. Георги Иванов добави, че при атаката за гола на "Марек" е имало нарушение на правилата, което е било подминато от рефера.