С голове на Атанас Чепилов и Антонио Хаджииванов от дузпа отборът на Пирин Благоевград победи в Сандански местния Вихрен с 2:1 в контролен мач, в който взе участие националът Станислав Манолев. За домакините точен беше Костадин Кафтанов. В 20-ата минута младият Кафтанов пое от дълбочина топката, преодоля защитата и вратаря Веселин Ганев за 1:0. В 31-а минута Атанас Чепилов се възползва от неразбирателство между вратаря на Благой Стоянов и отбраната, като успя да изравни за 1:1. През втората част на мача имаше повече битка в центъра на терена без особени ситуации и опасности и пред двете врати. В 88-ма минута главният съдия Стефан Апостолов отсъди дузпа в полза на Пирин, след като видя нарушение в сблъсъка между Станислав Манолев и Костадин Николов. Точен от бялата точка беше Антонио Хаджииванов за 2:1.