Отборът на ЦСКА спечели футболния турнир по „Футбол 7” за деца набор 2004-2005 година, който община Монтана и областния съвет на БФС организират в памет на бившите футболисти на Септемврийска слава (Михайловград) Иван Ангелов-Парчето и Георги Панчев. В продължение на два дни 12 отбора демонстрираха майсторство и спортен дух на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста” в Монтана.   На финала малките армейци, с треньор Атанас Борносузов, победиха с 3:1 Локомотив (Пловдив). Така за втора поредна година ЦСКА е победител в турнира и освен купата за първото място получи и преходната купа, която донесе и върна отново на стадион „Българска армия”. На трето място остана отборът на ДИТ’04 след успех с 2:0 над Прециз.   Организаторите връчиха и четири индивидуални награди. Джовани Бойков от Янтра (Габрово) бе избран за най-добър вратар. Приза за най-добър защитник грабна Йоан Лозанов (ЦСКА), наградата му връчи съпругата на Иван Ангелов-Парчето Цветана. Съпругата на Георги Панчев Рени пък награди голмайсторите на турнира, това са нападателите на шампиона ЦСКА Милан Борносузов и Виктор Атанасов, които вкараха по 9 гола.