Българският нападател Димитър Бербатов дебютира за новия си клуб ПАОК при класическата победа с 3:0 над ГАС Верия.  34-годишният балгоевградчанин започна на резервната скамейка срещата от третия кръг на гръцкото първенство, но влезе в игра малко след почивката. Той замени Стефанос Атанасидис, който откри резултата още в 17-ата минута, а в 25-ата Роберт Мак направи 2:0. Крайното 3:0 пък бе оформено малко преди Митко да се появи на терена от Александрос Циолис, разписал се в 55-ата минута. Три по-късно Бербатов влезе в игра, но не успя да се разпише в своя първи мач. След успеха ПАОК вече има 4 точки, с колкото останаха и домакините от Верия.  Следващата среща на тима, в който играе Митко, е в четвъртък срещу Кабала от Лига Европа.