Четири гола за гостите вкара младият чилиец Алексис Санчес, а три добави Антонио Ди Натале. Освен това, от състава на домакините, с червени картони бяха изгонени Бачинович в 40-та минута и Бармиан в 60-та, предаде БГНЕС.

Рома с новия си треньор Винченцо Монтела пък отново напомни, че не успява да задържа преднината си и завърши 2:2 с Парма у дома. Франческо Тоти от дузпа и Жуан дадоха добра преднина на римляните, но два гола на Амаури през второто полувреме върнаха паритета. В края Паци от тима на гостите бе изгонен, но резултатът се запази.

Гол на Диас пък бе достатъчен за успеха на Каляри с 1:0 над високолетящия Лацио.

Ето и останалите резултати от днешната програма в Серия А: Бари-Фиорентина 1:1, Бреша-Лече 2:2, Чезена-Киево 1:0.