Техни автори бяха Гара Дембеле от дузпа и Исмаил Иса. През първото полувреме Левски игра доста безидейно и слабо. "Сините" не създадоха кой знае колко ситуации за гол. Исмаил Иса пропусна една от тях в 17-ата минута, когато бе изведен след бързо изпълнение на фаул от Дембеле. Ударът на нападателя мина покрай гредата.

Малко по-късно Тасевски получи топката от Мюлдер, след което стреля, а Дембеле от близо не успя да довкара топката. Видима също имаше уникален шанс за гол в 41-ата минута. Евгени Игнатов счупи кръста на Йордан Милиев, след което отправи много опасен удар покрай гредата.

Явно след здраво конско в съблекалнята, Левски излезе преобразен през втората част и се хвърли в яростни атаки. Тасевски не успя да вкара след хубав пас на Видович. Малко по-късно Гаджев шутира от дистанция, но не успя да вкара.

В 54-ата минута Траянов игра с ръка и последва дузпа. Гара Дембеле бе безпощаден - 1:0 за Левски. Този гол видимо успокои "сините", които заиграха доста по-освободено. В 68-ата минута след центриране от корнер, Милиев отклони с глава и Иса вкара втория гол в мача - 2:0.

Ясен Петров: Сега вече мислим само за мача с Литекс

До края на мача Левски продължи да доминира. В 81-ата минута Кривия направи страхотен пробив, след което подаде към Минев и левият бранител удари по възможно най-комичния начин топката и тя излезе в аут. Видима също пробва няколко атаки, но не успяха стигнат дори до почетен гол, съобщи ТопСпорт.