Българският нападател Андрей Гълъбинов се разписа и донесе победата на Реджина с 1:0 като гост на Виченца в среща от осмия кръг на втория италиански футболен ешалон.

Гълъбинов реализира четвъртия си гол за сезона в 31-ата минута, когато след центриране от корнер овладя на гърди и прати топката в мрежата.

С успеха Реджина събра 13 точки и се изкачи на шестото място, докато Виченца остана на предпоследната 19-а позиция с 3 точки, след като допусна седмо поражение в кампанията.

Българският национал Атанас Илиев спаси Аксоли от домакинско поражение, след като вкара за крайното 1:1 срещу Лече в друг мач от кръга.

Илиев влезе като резерва в 71-ата минута на мястото на Мирко Ерамо и само три минути по-късно записа дебютното си попадение в Италия в петия си мач като играч на "черно-белите", след като засече подаване в наказателното поле на Федерико Дионизи.

Асколи е пети в подреждането с 14 точки, а Лече е втори с точка повече.