ЦСКА допусна грешна стъпка в първенството, завръшвайки наравно 0:0 с Берое.

Двата тима не изиграха особено атрактивен двубой под Аязмото, като по-разочароващо бе представянето на гостите от София.

"Червените" изиграха един от най-безличните си двубои под ръководството на Стойчо Младенов, като за 90 минути не създадоха почти нищо интересно пред противниковата врата.

Домакините от Берое всъщност бяха отборът, който бе по-близо до гола и сякаш тъсеше повече победата, макар и старозагорци да стигнаха само до едно чисто положение.

То се откри пред голмайстор №1 в историята на родния елит - Мартин Камбруов. В 20-ата минута той остана непокрит в наказатленото поле и получи топката, но ударът му бе спасен от Густаво Бусато.

Именно бразилският страж Бусато бе най-добрият на терена за ЦСКА, като в края на мача отново трябваше да се намесва на няколко пъти, за да запази резултата 0:0.

Все пак ЦСКА остава единственият непобеден отбор в Първа лига. "Червените" обаче изостават от шампиона Лудогорец, който има с точка повече на първото място.

Берое пък запази шестата позиция със 17 точки, три повече от седмия Левски и една по-малко от шестия Черно море.