Черно море загуби от Дунав по-рано днес, но успя да запише и победа в рамките на ден. Варненци спечелиха, макар и в контрола, гостуването си в Разград на шампионите от Лудогорец с минималното, но достатъчно за успех 1:0.

Щабовете на двата отбора се бяха договорили за по-кратка продължителност на полувремената - по 40 минути всяко.

Единственият гол в Разград дойде в средата на първото полувреме, когато Мартин Минчев подаде по земя от лявото крило, а Исмаил Иса вкара с изстрел от малка дистанция - 1:0.

Домакините използваха най-доброто, с което разполагат, а единствено Станислав Манолев игра пълни 80 минути. Варненци пък бяха с напълно различен състав от този, който по обяд днес отстъпи на русенския Дунав.