В 65-ата минута на двубоя Челси - Динамо (Киев) в първи осминафинал в Лига Европа, бразилецът Вилиан застана зад топката при пряк свободен удар.

Разстоянието бе около 25 метра, а шутът влетя в десния на вратаря ъгъл - 2:0 с перфектно изпълнение. Челси спечели с 3:0 мача.

Голът повтори по поразително идентичен начин попадение на Вилиан срещу същия съперник, на същата врата, в същия ъгъл и от почти същото разстояние!

През ноември 2015 г. в мач от групите на Шампионската лига, Челси победи Динамо (Киев) с 2:1, а победният гол дойде в 83-ата минута.

Досущ като вчера, Вилиан застана зад топката, тогава поставена на около 2 метра по-далеч от вратата, но на почти същото място!

Пак пред трибуната "Матю Хардинг", отново над стената, и в същия този десен на вратаря ъгъл!

Видеото веднага стана хит в интернет, най-вече заради куриозното съвпадение голът да бъде вкаран точно на този противник.

"Четвъртък за копиране", написа шеговито профилът на Челси в Туитър, като пусна видеото с двата гола, "наложени" един след друг. Така погледнати, двете изпълнения са още по-поразително подобни.