Рома постигна драматична победа с 2:1 при гостуването си на Болоня в среща от четвъртия кръг на Серия "А".

Това бе втори успех за "вълците" през сезона и те продължават да са без поражение.

Победата дойде драматично в последната 93-та минута, когато Един Джеко реализира с глава след центриране на Лоренцо Пелегрини.

И трите гола паднаха през първото полувреме, като Рома поведе с един от емблематичните пряк свободни удари на Александър Коларов в 49-та минута.

Само след пет минути обаче Болоня изравни със спорна дузпа, реализирана от Никола Сансоне.

В друга среща Наполи отново доказа, че е реален конкурент за титлата, разбивайки Лече като гост с 4:1.

Новото попълнение Фернандо Йоренте вкара два от головете, а по един реализираха Лоренцо Инсиние от дузпа и Фабиан Руис.

За домакините точен бе Марко Манкосу също от бялата точка.

Това бе трети успех за неаполитанци и те са трети в класиране, като Рома е четвърти.