Родният национал Георги Миланов не успя да се класира за втори пореден финал за Купата на Унгария.

Той и неговият МОЛ Фехевар завършиха наравно 2:2 с Мезокьовежд в полуфинала реванш. Така след 3:3 в общия резултат и по-млако голове на чужд терен, тимът на българина отпадна.

Миланов се появи в игра в 66-ата минута на мача, когато МОЛ Фехевар вече изоставаше с 1:2 в резултата и се нуждаеше от пълен обрат за място на финала.

Защитаващият трофея си тим все пак стигна до изравнителен гол в 66-ата минута чрез Стопира, но не успя да победи и да намери място на финала.

Така за Миланов и Фехевар остава битката за титлата. В първенството тимът заема второто място, на 6 точки зад Ференцварош.

За разлика от миналия сезон, Георги Миланов доста по-рядко започва сред титулярите за МОЛ Фехевар. В първенството той е изиграл 18 мача, но само в половината от тях е започнал от първата минута.