Капитанът на българския национален футболен тим - Ивелин Попов, отбеляза първия си гол в руския шампионат през този сезон.

Попов вкара единственото попадение за престижната победа на Ростов над вече осигурилият си титлата Зенит с 1:0.

Попов се разписа в 67-ата минута от дузпа, а това бе негов трети гол с екипа на Ростов, но другите два паднаха в турнира за Купата на Русия.

Мачът бе без особено значение за двата тима. Зенит си осигури титлата преди два кръга, докато Ростов не може да се изкачи по-високо от сегашната си седма позиция.

Попов прекара всичките 90 минути на терена, а това бе него мач №11 в първенството от преминаването му в тима от брега на Дон през януари.

За Ростов предстои гостуване на Ахмат в мач от последния кръг, а след това Попов ще се присъедини към лагера на националния тим за мачовете срещу Чехия и Косово.