Неприятни сцени белязаха двубоя от четвъртия кръг на Втора лига между отборите на "Кариана" (Ерден) и "Струмска слава" (Радомир).

След нулево първо полувреме на стадиона в монтанското село Ерден, двата тима си размениха по гол, а в последната минута гостите от Радомир стигнаха до победата с 2:1.

Това означаваше, че тимът на "Кариана" записва четвърто поредно поражение в професионалния футбол, а видимо ядосан, треньорът на тима Атанас Джамбазки навлезе на терена и тръгна заплашително към главния рефер Ивайло Ненков.

В този момент страничният съдия Асен Крумов се притече на помощ на колегата си, но отнесе няколко удара от Джамбазки.

Треньорът бе изведен от терена с полиция, като със сигурност ще отнесе сериозно наказание от БФС.

Вероятно наказание ще има и за клуба "Кариана", който нищо чудно да се раздели с Джамбазки, не само заради изцепката му, но и заради записаните 4 загуби от 4 мача.

Джамбазки е треньор в професионалния футбол вече 15 години, като в елита е водил тимовете на "Славия", "Литекс" и "Монтана".

Предлагаме ви видеото, излъчено от Нова.