Левски вкара първи гол при треньора Петър Хубчев, но изпусна да вземе престижна победа над шампиона на Швейцария.

Контролата в Австрия завърши 1:1, като "сините" водиха до последните 77-ата минута. Тогава гръцкото ново попълнение Янис Каргас върна небрежно една топка към вратаря Милан Миятович (също нов), тя бе пресечена от Нгамелу, който технично изравни.

Преди това Левски поведе в 16-ата минута с гол на Станислав Иванов. Това бе първо попадение за отбора при треньора Хубчев в четвъртата контрола на тима.

Утре тимът се връща в България, а след 9 дни е първият официален мач - гостуване на Ружомберок в Лига Европа.

"Нуждаем се от още качествени футболисти - категоричен бе Хубчев след двубоя пред Диема спорт. - Изиграхме полезни мачове в Австрия, и то срещу силни противници.

Разчитахме да се получат някои неща, на контраатаки, да сме по-прибрани. И в единоборствата бяхме по-добре.

Трудно е с 12-13 човека, които да изнасят мачовете.

Всеки ден ме питате кога очакваме новите, аз всеки ден ви лъжа, че утре идват... Може и да не са обиграни новите попълнения като дойдат мачовете, но поне ще са тук.

Младите могат да учат и да израстват само в отбор с основа от 6-7 силни футболисти. На нас ни трябват няколко много големи професионалисти, а не полу...

Виждам някакво развитие, но е много малко. Бавно, но сигурно."