Манчестър Юнайтед продължи със страхотното си представяне под ръководството на Оле Гунар Солскяр и записа десета победа в 11-ия мач от назначението на норвежеца.

"Червените дяволи" спечелиха безпроблемно гостуването си на лондонския Фулъм с 3:0.

Юнайтед доминираше над закъсалия на предпоследното място съперник през целия мач и напълно заслужено се поздрави с успеха.

Резултатът бе открит след 14 минути игра, когато Пол Погба с мощен шут от малък ъгъл изведе гостите напред.

Момчетата на Солскяр продължиха с високото темпо и 9 минути по-късно Антони Марсиал се откъсна от отбраната на Фулъм и удвои.

През втората част Юнайтед намали темпото и играеше умно, владеейки топката без да предприема излишни рискове.

"Червените дяволи" все пак получиха шанс да изпълнят дузпа в 65-ата минута.

С наказателния удар се нагърби Пол Погба, който вкара втория си гол в мача и направи преднината на тима си класическа.

Успехът прати Юнайтед в топ 4, с точка пред Челси, който има мач по-малко, но той е тежко гостуване на шампиона Манчестър Сити.

Ситуацията във Фулъм пък става все по-тежка. Отборът е предпоследен, а спасителният бряг със всеки кръг се отдалечава все повече и повече.