ЦСКА не успя да победи Пирин при гостуването си в Благоевград и си тръгна само с точка от стадион “Христо Ботев” след 1:1.

Бившият футболист на “армейците” Станислав Манолев шокира столичния клуб, отбелязвайки изравнителен гол в добавеното време.

Mачът бе дебют за Радослав Митревски, който замени Уорън Фийни начело на благоевградския клуб като временен наставник.

Гостите владееха инициативата през почти цялото време, но трябваше да чакат повече от час, за да поведат в резултата. Голът за ЦСКА бе отбелязан от Карло Мухар, който отбеляза от границата на наказателното поле след чудесна индивидуална акция в 69-ата минута.

Пет минути по-късно Станислав Манолев получи жълт картон за грубо влизане в краката на Карол Метс, след което влезе в конфликт със Стойчо Младенов, защото ситуацията се разигра пред пейката на гостуващия тим.

По-рано през сезона Манолев бе обвинен в расизъм от Амос Юга от ЦСКА.

Опитният играч донесе точката на “орлетата” в 92-ата минута, когато се освободи от Иван Турицов и отбеляза с хубаво воле - 1:1.

След този резултат столичани вече изостават на девет точки от лидера Лудогорец и са втори в класирането. Пирин пък е на предпоследно място.