Премиерът Бойко Борисов игра за ветераните на Витоша (Бистрица) във финалния мач от държавното първенство за ветерани срещу Лудогорец.

Отборът му спечели трофея, след като победи с 3:1.

ВИЖТЕ СНИМКИ ОТ ФИНАЛА>>>

Борисов бе на терена с традиционния си номер 13, а на награждаването първи получи трофея за шампион.

Това е втора поредна титла за "Бистришките тигри", след като преди година финалът бе спечелен с 6:3 срещу Нефтохимик.

На трибуните на стадиона в Бистрица присъства и собственикът на Лудогорец Кирил Домусчиев.

Първият гол в срещата падна в 22-рата минута, когато Витоша получи правото да изпълни дузпа. Щатният изпълнител на наказателните удари Бойко Борисов този път отстъпи правото да бие на Георги Пеев, който бе точен за 1:0.

В 38-мата минута Росен Василев засече топката от 6-7 метра и преодоля вратаря на разградчани Здравко Здравков за 2:0.

В 78-мата минута падна третият гол в срещата, а негов автор стана Денимир Пасхалис. Минута по-късно Валентин Станчев вкара почетен гол за Лудогорец след двойно подаване с Марин Петров - 3:1.

Снимка: Bulphoto