Манчестър Юнайтед празнува първата си победа през 2020-а, след две загуби и едно равенство до този момент през годината.

"Червените дяволи" разгромиха с 4:0 последният в класирането Норич, радвайки феновете си, които нямаха много поводи за усмивки в последно време.

Момчетата на Оле Гунар Солскяр играха с доста настроение под неспирния дъжд, а именно тази част от играта на "червените дяволи" бе изчезнала напоследък.

В основата на почти всичко по-красиво естествено бе Маркъс Рашфорд, който вкара и два от головете за успеха.

Звездата на тима откри в 27-ата минута, когато изскочи на далечната греда, за да засече центрирането на Хуан Мата.

В началото на втората част младият Брандън Уилямс бе препънат от вратаря Тим Крул и реферът отсъди дузпа, която Рашфорд превърна в гол за 2:0.

По-малко от две минути по-късно, всичко на "Олд Трафорд" бе решено, защото домакините вече водеха с три гола.

Хуан Мата отправи поредното си прекрасно центриране, което този път бе превърнато в гол от Антони Марсиал.

Крайният резултат в мача оформи младият Мейсън Грийнууд, който се разписа само пет минути след появяването си в игра.

По същото време категоричен успех постигна и Челси.

"Сините" надвиха Бърнли с 3:0 и запазиха преднината си на четвъртото място, като са с 5 точки пред Манчестър Юнайтед.

Точни за тима на Франк Лампард бяха Жоржиньо от дузпа, дежурният голмайстор Тами Ейбрахам и Калъм Хъдсън-Одои.