"Реал" (Мадрид) загуби като гост на "Севиля" с 2:3 в друг отложен мач от Ла Лига.

Домакините поведоха с 3:0, а футболистите на "Реал" върнаха два гола в последните минути.

Уисам Бен Йедер откри за домакините в 26-ата минута, а в самия край на първото полувреме андалусийци стигнаха и до второ попадение, което беше дело на Мигел Лаюн.

В 84-ата минута Серхио Рамос, който изпусна дузпа през второто полувреме, си вкара автогол за класическия резултат.

Три минути преди края резервата Борха Майорал реализира за гостите, а в 95-ата минута Рамос вкара от дузпа.

Зинедин Зидан даде почивка на доста от титулярите, като срещата пропусна и голямата звезда на "Реал" Кристиано Роналдо.

След този успех севилци са седми в класирането с актив от 54 точки, докато Реал е на трета позиция със 72 точки.

"Това беше логична загуба, защото през първото полувреме не играхме добре. Не създадохме нищо интересно. През втората част бяхме по-добри, но не успяхме да се върнем в мача. Заслужаваме загубата", коментира Зинедин Зидан.