"Етър" и "Черно море" не се победиха във Велико Търново - 1:1, в откриващия мач от четвъртия кръг у нас.

Двата отбора търсиха стабилизиране след поражения в предишните си мачове, но победата остана далеч от тях и поделиха точка.

Домакините поведоха рано, като Даниел Младенов в 9-ата минута засече опит за удар на негов съотборник отблизо във вратата.

До почивката "Етър" доминираше напълно на терена, а гостите изглеждаха още в шок след сензационното 1:5 от "Септември" преди седмица.

След паузата обаче, мотивирани от треньора им Илиан Илиев, варненци обърнаха играта. В 51-вата минута Патрик Андраде изравни с хубав удар по земя, след като Георги Илиев пропусна топката триково към него.

Седем минути по-късно "Черно море" поведе, но голът бе отменен. Радослав Василев завърши страхотна атака и вкара, но асистент съдията вдигна засада, каквато нямаше. Илиев беснееше край тъчлинията и мачът се изнерви.

В минутите до края отборите търсиха победата, но с едно наум, като бе по-важно да не загубят. Треньорът на "Черно море" изригна още два пъти, като отново тв повторенията показаха, че отсъжданията на съдията Неделчо Гаджалов са ощетили отбора му.

При второто избухване, реферът изгони треньора на трибуните.

"Голът на "Черно море" бе неправилно отменен", призна и наставникът на домакините Красимир Балъков джентълменски след мача.

Неговият отбор има 4 точки след 4 кръга, а "моряците" са с 5.