Треньорът на Левски Славиша Стоянович опита вкуса на загубата за първи път с отбора на "сините" - 0:1 в Пловдив от Локомотив. Специалистът стартира с пет поредни успеха своя престой на "Герена".

Наставникът не скри, че е разочарован, въпреки че тимът му остава съвсем близо до първото място, от което го разделя само по-лоша голова разлика от лидера ЦСКА.

"Честитя победата на Локомотив, бяха организирани и отговорни на терена - каза Стоянович. - Ние бяхме катастрофални през първото полувреме, не може така да играе отбор, който има претенции да се бори за върха в класирането.

Нямаше желание, нямаше единоборства, нямаше идеи...

Второто полувреме бе по-добро, опитахме, създадохме положения.

Но или ние не бяхме концентрирани в завършека, или домакините блокираха ударите ни.

До 25-ата минута цялата ни халфова линия бе с жълти картони, което е доста учудващо. Не искам обаче да търся причините извън отбора ни.

За всеки фаул ни даваха картон...

Домакините бяха по-агресивни и анулираха всичко, което правихме през първото полувреме. Футбол се играе 90 минути, а не 45.

След пет победи нямах причини да правя промени, но сега ще помисля. Вече са здрави и почти всички от контузените.

Ще има ротации.

Съжалявам, че нямаме голмайстор, защото нападателите дотук - освен Костов - не дават достатъчен принос с попаденията си.".