ЦСКА победи китайския Шанхай Шенхуа с 1:0 в третата си контрола от подготвителния лагер в Марбея, Испания. Единственото попадение в срещата бе дело на Али Соу в 79-ата минута.

Първото полувреме бе много скучно и нито един от двата отбора не създаде чисто голово положение пред противниковата врата. Футболистите на ЦСКА бяха по-активни на терена, но противникът се защитаваше добре и не оставяше празни пространства.

След подновяването на играта Шанхай Шенхуа взе инициативата. В 57-ата минута играч на китайците бе изпуснат след центриране от ъглов удар, но ударът му с глава мина встрани от вратата пазена от Черниаускас. Малко след това и футболистите на Нестор Ел Маестро сътвориха нещо интересно. Джеси изведе Пинто в добра позиция, но той стреля неточно.

ЦСКА стигна до победата в 79-ата минута, когато Али Соу се измъкна от защитата и с мощен удар по земя не остави шансове на вратаря. Интересното е, че контраатаката бе започната от съдията, който без да иска пресече пас на китайците.

До края на контролата Шанхай Шенхуа опита промяна на резултата, но единствено стигна до няколко ъглови удара.