ЦСКА не допусна гол и в петата си контрола от зимната подготовка, но не успя да отбележи и завърши 0:0 при гостуването на Пирин Благоевград на стадион "Христо Ботев".

"Червените" бяха по-активни през целия мач, но направиха много пропуски пред вратата на "орлетата".

Срещата по лични причини пропусна халфът на ЦСКА Юнус Санкаре.

Най-добрата ситуация за гол през първото полувреме се откри пред Георги Йомов в 35-а минута, но крилото на "червените" стреля покрай вратата.

Добри ситуации се откриха още пред Валентин Антов и Али Соу, но и те направиха пропуски пред вратата на Пирин.

След почивката и двата отбора направиха много смени, което накъса ритъма на игра. В игра за ЦСКА се появи каращият пробен период ганаец Бисмарк Чарлс, който се отличи с няколко добри отигравания.

ЦСКА има три победи и две равенства без допуснат гол от началото на контролите през зимната подготовка. Следващата проверка е във вторник срещу Ботев Враца.